EKPSS

2018 EKPSS geç başvuru tarihleri belli oldu!

2018 EKPSS geç başvuru tarihleri ÖSYM tarafından açıklandı. Engellilerin kamu kurum ve kuruluşlarında  çalışabilmeleri için gerçekleştirilen EKPPS’ye başvuru yapamayan ve başvuruyu süresi içerisinde gerçekleştiremeyen engelli memur adaylarını sevindirecek haber geldi ve buna göre geç başvuru tarihleri belli oldu. EKPSS hem sınavla hem de kura ile yerleştirme yapıyor. Şubat ayında başvuru süresi dolan ve Nisan’da sınavı yapılacak EKPSS ile ilgili geç başvuru tarihleri merak ve heyecanla bekleniyordu. İşte 2018 EKPSS geç başvuru tarihleri, sınav tarihi, EKPSS kura başvuru ve sınav tarihleri ile EKPSS detayları…

EKPSS geç başvuru tarihleri merakla bekleniyordu. ÖSYM resmi sitesi üzerinden yapılan duyuru ile EKPSS geç başvuru tarihleri belli oldu. Geçtiğimiz Şubat ayı içinde yapılan başvuru tarihlerini kaçıran adaylar için geç başvuru tarihleri açıklandı. ÖSYM, EKPSS geç başvuru tarihlerini 13 Mart Salı günü ile 14 Mart Çarşamba saat 23.59 olarak belirledi. 2018 EKPSS sınav tarihi 22 Nisan olarak açıklanmıştı. EKPSS başvuru kılavuzu, 2018 EKPSS başvuru ve sınav tarihleri takvimi ile EKPSS detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

2018 EKPSS GEÇ BAŞVURU TARİHLERİ

ÖSYM tarafından açıklanan EKPSS başvuru tarihleri 13 Mart 2018 ile 14 Mart 2018 saat 23.59 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. Başvurular, ÖSYM aday işlemleri sistemi (AİS) üzerinde yapılacak. Başvuru tarihinde aşağıdaki linke tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak EKPSS geç başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

EKPSS Geç Başvuru (ÖSYM AİS)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı