EKPSSGüncel

2019/1 EKPSS Tercih Süreci 11 Aralık’ta Başlıyor

EKPSS’ye giren engelli memur adaylarının merakla beklediği 2019/1 yani 2019 yılı içerisinde yapılması istenilen EKPSS atamasına ilişkin süreç ile ilgili tarihler belli oldu.

Türkiye Engelliler Platformu Açıkladı…

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

EKPSS’ye giren engelli memur adaylarının merakla beklediği 2019/1 yani 2019 yılı içerisinde yapılması istenilen EKPSS atamasına ilişkin süreç ile ilgili tarihler belli oldu. Türkiye Engelliler Platformu tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklama aynen aşağıya aktarılmıştır.

EKPSS 2019/1 ATAMASI TERCİH ALIMLARI 11 ARALIK 2019 TARİHİNDE ÖSYM SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR. KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

Türkiye Engelliler Platformu

Ankara İl Temsilciliği

Daha Önce Bakan Selçuk 3 Aralık’ta Müjdeyi Vermişti

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Kamu kurum ve kuruluşlarımızdan topladığımız talepler neticesinde aralık ayının son haftasında engelli kardeşlerimizin kamu kurumlarına atanması için bir kura töreni düzenleyeceğiz.” ifadesinde bulunmuştu. Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamanın ardından zaten tüm engelli memur adayları 2019 Aralık ayı içerisinde sabırsızlıkla tarihin belli olmasını bekliyordu.

engellilerdostu.com olarak bir çok kaynağı sizler için takip ediyoruz. Gelen tüm açıklamaları sizlerle hızlıca paylaşmaya çalışıyoruz. EKPSS tercih sürecine ilişkin açıklamalar geldikçe sizlere hemen aktarmaya çalışacağız…


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu