EKPSS

2019 EKPSS Tercih Sonuçları ve Kura Töreni 9 Ocak’ta

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları ve kura usulü ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına yerleştirme yapmak için tercihlerini yapan adaylar şimdi sonuçlara odaklandı. İşte, konuya dair merak edilenler…

Kamu kurum ve kuruluşlarının boş kadrolarına yerleştirme yapılacak. Yerleştirme işlemleri, EKPSS sonuçları ve kura usulü ile olacak.

Başvuru sonuçları ve kura çekiminin ne zaman yapılacağı ile ilgili sosyal medya üzerinden Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli tarafından açıklama yapıldı.

2019 EKPSS Tercih Sonuçları ve Kura Töreni 9 Ocak’ta

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

2019 EKPSS tercih sonuçlarının ve kura töreninin 9 Ocak’ta Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacak törenle açıklanması bekleniyor.

Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli tarafından yapılan açıklamaya göre; “atama ve kura töreninin tarihi ve yeri kesinleşti. Tören 9 Ocak 2020 Perşembe günü saat 13.30’da KUZEY ANKARA MERKEZ CAMİİ VE KÜLLİYESİ Şenyuva Mh. Seyhan Cd. No:11 Keçiören / ANKARA adresinde yapılacaktır. ”

Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklama aşağıya aynen aktarılmıştır.

Değerli Arkadaşlar nihayet atama ve kura töreninin tarihi ve yeri kesinleşti. Tören 9 Ocak 2020 Perşembe günü saat 13.30’da KUZEY ANKARA MERKEZ CAMİİ VE KÜLLİYESİ Şenyuva Mh. Seyhan Cd. No:11 Keçiören / ANKARA adresinde yapılacaktır. Hepinize Bol şans diliyorum.
Engelliler Konfederasyonu
Başkan Turhan İçli

2019 EKPSS atamasına ilişkin ve yapılacak kura törenine dair ayrıntılar belli oldukça sizlerle paylaşacağız…


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu