Çalışma YaşamıEKPSSGüncel

2019 Engelli Ataması Hakkında Açıklama…

Engelli Ataması Aralık Ayında Mı Yapılacak? 2019 Yılı EKPSS Engelli Memur Ataması Ne Zaman? 2019 Yılı Engelli Memur Kontenjanları Ne Zaman Yayınlanacak?

EKPSS – Son yapılan EKPSS atamalarının ardından engelli memur adayları yeni bir atama beklentisi içerisine girdiler. ÖSYM’den henüz bir duyuru yapılmazken, engelli memur adayları tercih ve atamalarına dair takvimin bir an önce yayınlanmasını bekliyor.

Bir süredir merakla beklenen 2019 engelli atamaları için açıklama geldi. 2313 işçi alımı yapacaklarını duyuran Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, engelli atamalarına ilişkin soruları da yanıtsız bırakmadı. Peki, 2019 engelli atamaları ne zaman yapılacak? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, ‘Engelli atamalarını, kotaları dolduğu sürece aralık ayında gerçekleştireceğiz.’ dedi.

İşte Detaylar…

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 2020 yılı bütçe görüşmelerine başlandı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, komisyonda sunum yaptı. Bakan Selçuk, şunları kaydetti: “Engelli atamalarını, kotaları dolduğu sürece aralık ayında gerçekleştireceğiz.” Dedi.

2019 Yılı engelli atamasına ilişkin açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşacağız…


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı