Sosyal Hak ve Yardımlar

Aile Bakanlığı: Sosyal Yardımlar ve Destek Ödemeleri PTT Üzerinden Gerçekleştirildi! TCKN Sonu 0,2,4,6,8 Olanlara Duyuru Geldi!

Aile Bakanlığı, PTT aracılığıyla ödemeler yapmıştır. Hesaplarınızı hemen kontrol edin, çünkü kimlik numaranızın son haneleri 0, 2, 4, 6 ve 8 olanlara 4.865 TL ödeme tanımlanmıştır.

Aile Bakanlığı Tarafından Sağlanan Destek Ödemeleri Devam Ediyor!

PTT Üzerinden Gerçekleştirildi! TCKN Sonu 0,2,4,6,8 Olanlara Duyuru Geldi
PTT Üzerinden Gerçekleştirildi! TCKN Sonu 0,2,4,6,8 Olanlara Duyuru Geldi

Aile Bakanlığı, sosyal yardım ve destek ödemelerini sağlamaya devam etmektedir. T.C. kimlik numarasının son hanesine göre ödemeler PTT üzerinden hesaplara aktarılmıştır. Yeni Aile Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş tarafından duyurulmuştur. Tam olarak 4865 TL ödeme yapılmıştır. Hesaplarınızı hemen kontrol ediniz.

Bayramda Nakit İhtiyacınızı Karşılayacak Ödemeler Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için bayram öncesi müjdeyi duyurdu. T.C. kimlik numarasının son hanesine göre ödemeler hesaplara yatırılmaya başlandı. Üstelik sosyal yardım ödemeleri zamlı olarak hesaplara geçirilmektedir. Bayram süresince nakit ihtiyacı olanlara sevindirici haber az önce ulaştı. T.C. kimlik numarasının son haneleri 0, 2, 4, 6 ve 8 olanlara PTT aracılığıyla ödeme aktarılmıştır.

Bayramda yüzünüzü güldürecek ödemeleri hemen hesaplarınızdan alabilirsiniz. Ödemeler, şubeye gitmeden ATM’den yapılabilir durumdadır. Bayram özelinde yapılan ödemenin miktarı 4.865 TL olarak belirlenmiştir. Hesaplarınızı kontrol etmeyi vakit kaybetmeyin. Ödemeler, bayramın 3. ve 4. gününde de devam edecektir. İşte Aile Bakanlığı tarafından PTT aracılığıyla gerçekleştirilen ödemelerin detayları…

Bayram Süresince Destek Ödemeleri Devam Edecek

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik sosyal yardım ve destek ödemelerini bayram süresince de sürdürmektedir. Aile Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın talimatıyla ödemeler, hesaplara aktarılmaya başlanmıştır. T.C. kimlik numarasının son hanesine göre 4.867 TL ödeme, hak sahiplerinin hesaplarına bugün itibarıyla yatırılmıştır. TCKN sonu 0, 2, 4, 6 ve 8 ile biten vatandaşlar hemen kontrol etmelidir. Ödemelerinizi şubeye gitmeden ATM’den alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Engellilere Sağlanan Su İndirimi Hakkında

Başvuru İşlemleri Devam Ediyor

Sosyal yardım ve destek ödemelerinden faydalanmak isteyenler için Aile Bakanlığı tarafından başvuru işlemleri düzenli olarak sürdürülmektedir. Yapmanız gereken tek şey, T.C. kimlik numarası ve şifrenizle e-Devlet girişi yapmak ve Aile Bakanlığı sekmesi altında bulunan başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmaktır. Başvurunuzu tamamladıktan ve onay aldıktan sonra her ay düzenli destek ödemesi alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM // TİKTOK

Oy Ver post

makale içeriği alt bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu