Güncel

Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi! Başvuran Herkese Veriyor! İşte Detaylar…

Sıfır Faizli ve Taksitli: Akbank’tan 20.000 TL Nakit Avans Kampanyası Geldi 2023

Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi; her zaman müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Son dakika açıklamasıyla birlikte Ekim ayına özel yeni bir nakit avans kampanyası duyuruldu. Bu kampanya ile Akbank, müşterilerine 20.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli avans imkanı sunuyor. İşte bu fırsattan nasıl yararlanabileceğiniz ve kampanya şartları hakkında detaylar.

Akbank'tan 20.000 TL Faizsiz Kredi! Başvuran Herkese Veriyor! İşte Detaylar...
Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi! Başvuran Herkese Veriyor! İşte Detaylar…

Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi: Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi: Akbank tarafından sunulan bu özel kampanya, finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında, 13 Ekim ile 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak Akbank müşterisi olma sürecini tamamlayan yeni müşteriler, 20.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli avanstan faydalanma şansını elde ediyorlar.

Akbank’tan 20.000 TL Faizsiz Kredi Kampanya Şartları Nelerdir?

Bu özel kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır:

  1. Kampanya, 13 Ekim – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir ve Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden uzaktan Akbank müşterisi olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar için geçerlidir.
  2. Yeni Akbanklılar, yukarıda belirtilen tarihler arasında asıl Axess veya Wings karta başvurmalı ve başvuruları 26 Kasım 2023 tarihine kadar onaylanmalıdır.
  3. Başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitlerine bağlı olarak kampanyadan 30 Kasım 2023 tarihine kadar faydalanabilirler.
  4. Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerini tamamladıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilirler.
  5. Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilirler. Başvurular, birçok farklı kanal aracılığıyla yapılabilir.
  6. Kampanya kapsamındaki katılımcılar, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 20.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde %0 aylık akdi faiz oranından faydalanabilirler.
  7. Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. Daha önce açık Axess, Wings veya Free kartı bulunan müşteriler kampanyaya katılamazlar.
  8. Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
  9. Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde herhangi bir ücret alınmayacaktır.
  10. Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.

Bu kampanya, Akbank’ın yeni müşterilerine sunduğu bir fırsat olup, finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir. 20.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli avans ile Akbank, müşterilerine finansal özgürlük sunmaya devam ediyor.

Eğer daha fazla bilgi almak veya başvuru yapmak isterseniz, Akbank resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Akbank, müşterilerine sunduğu bu özel kampanya ile finansal rahatlama sağlamak isteyen herkes için harika bir fırsat sunuyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın!

FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Güncel haberler için bizi takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR / TİKTOK / İNSTAGRAM / news.google.com


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu