Sosyal Hak ve Yardımlar

Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu

Altunkaya Yardım Kolisi Başvuru! Altunsa Gıda Yardımı Başvurusu!

Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu

Global şirket kuruluşlarından biri olan Altunkaya Group,  Gaziantep ilinde kurulmuş olan ve birden fazla alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Yaptığı ilk faaliyetine Türkiye Cumhuriyeti devleti sınırlarının içerisinde başlasa da, zaman geçtikçe farklı ülkelere de ihracat yapmaya başlayarak kendi sektöründe adını dev bir marka haline getirmeyi başarmış olan sayısız şirketlerden birisidir. Bu global şirket grubu, zamanla Sri Lanka ve Irak’ta çay fabrikası kurarken aynı zamanda da Dubai’de de süt tozu ve doğal sıvı içecek fabrikası kurmayı çok kısa süre içerisinde başarmıştır. 

Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu

Dünyanın birçok yerinde adından övgüyle söz ettiren bu Türk menşeili olan firma aynı zamanda kendi bünyesinde de birtakım sosyal ve maddi yardım projelerini ihtiyaç sahibi ve dar gelirli kişiler için oluşturdu. Oluşturulan bu sosyal ve maddi yardım kampanyaları sayesinde  Gaziantep, Mersin ve Mardin ilinde ikamet etmekte olan ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve yardıma muhtaç olan kişilerin maddi yüklerini hafifleterek yüzlerini gülümsetmeyi amaçlıyor. Siz de bu yardımlardan faydalanmak isteyen kişilerdenseniz, Altunkaya yardım kolisi başvuru konusunda merak ettiklerinizi bu yazı dizimizde görebilir ve gerekli yerlere müracaat yapabilirsiniz.

Altunsa Gıda Yardımı Başvurusu

Türkiye’de kurulan bu çok uluslu şirket, kurulduğu günden bugüne kadar insani ahlak ve etik kurallarını benimsedi. Bu sahip olduğu misyon sayesinde dar gelirli, yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişilere yani devletin 3294 sayılı kanununa tabii olan vatandaşlara yardım etmeyi kendine bir borç biliyor. Yürütmekte olduğu bu sosyal ve maddi yardım projeleri de belirlediği misyon politikasının en önemli parçalarıdır. Altunkaya yardımı başvurusu yapan vatandaşlar, maddi anlamda derin bir nefes alırken aynı zamanda da sosyal hayatın parçası olmaktan mutluluk duymaya başlarlar. Çünkü bu şirket tarafından verilen gıda yardımları, kişilerin maddi gelirlerine, temel gıda ihtiyaçları türünden gerekli yardımları içeriyor. Eğer siz de verilecek olan bu gıda yardımından fayda görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; https://www.altunsagida.com/iletisim sayfasına girip mesaj bölümüne maddi durumunuzu belirtmeniz ve bu yardıma neden ihtiyacınız olduğunu belirtmenizdir. Bu iletişimi gerçekleştirdikten sonra Altunkaya Şirketler Grubu en kısa zamanda sizinle iletişime geçip ihtiyacınız olan yardımı size tahsis edecektir.

İlginizi Çekebilir  "Engelli maaşları 25 kat arttı"

Altunkaya Yardım Numarası

Bu yardım türünden faydalanmak ve aynı zamanda bu global şirketin ne iş yaptığını öğrenmek istiyorsanız, bu şirketin telefon numarası herkese açık bir şekilde paylaşılmıştır. Eğer siz de bu şirket ile iletişime geçmek istiyorsanız, Altunkaya Yardım Numarası : +90 342 357 07 77

Altunkaya Burs Başvurusu

Altunkaya Global Şirketler Grubu, yaptığı sosyal ve maddi yardım projelerine bir yenisini ekledi. Eğitim ve öğretim hayatına zor şartlar altında devam etmeye çalışan öğrenciler için Altunkaya Burs Başvurusu yardım türünü hayata geçirdi. Bu yapılacak olan burstan faydalanmak isteyen öğrencilerin yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını araması ya da link adresinden şirket ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Mahsum Altunkaya İletişim Numarası

Altunkaya şirketinin sahibi olan kişinin adı Mahsum Altunkaya’dır.  Bu kişiye ulaşıp yardımlar hakkında görüş bildirip, bu yapılan yardımlardan faydalanmak için bu kişiyi arayabilirsiniz. Mahsum Altunkaya iletişim numarası +90 342 357 03 77 

Altunkaya Yardım Kolisi İletişim

Siz de bu şirket tarafından verilecek olan yardım kampanyasına dahil olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Altunkaya yadım kolisi iletişim adresine ulaşmaktır. Bu işlemi yapmak için yapmanız gereken tek şey; şirketin iletişim numaralarını aramak ya da yukarıda belirttiğimiz link üzerinden şirkete mail yolu ile ulaşmaktır. Bu yardım kapsamında bulunan kişiler ise şu şekilde belirlenmiştir;

  • Dar gelirli kişiler
  • Yardıma muhtaç kişiler
  • Asgari ücret altında yaşamaya çalışan kişiler
  • Evinde engelli ya da yaşlı bakımı ile uğraşan kişiler
  • Evinde kronik hasta olanlar
  • Temel gıda ihtiyaçlarını temin ederken zorluk çekenler ya da bu temel gıda ihtiyaçlarına hiç ulaşamayanlar
  • Sosyal sigortası bulunmayan kişiler
  • Şu anda çalışamayacak derece sağlık sorunu bulunan kişiler

Bu yardım kapsamına öncelikli olarak girecek olan kişilerdir. Üstelik size verilen tüm maddi ve sosyal yardımlar devlet onaylıdır.

İlginizi Çekebilir  Engelli maaşı 2021 değişti: 2021 engelli aylığı ne kadar arttı? Engelli parası Ocak 2021'de ne zaman, ne kadar verilecek?

İlgili Başlıklar;

LC Waikiki para yardımı!

Aile ve sosyal politikalar bakanlığı yardım başvuru!

Oy Ver post

makale içeriği alt bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu