Çalışma YaşamıGüncel

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Engelli İşçi Alım İlanı

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

ANKARA POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 18 Haziran 2018
Yayınlanma Tarihi : 06 Haziran 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

*KURU TEMİZLEME İLE İLGİLİ MESLEKİ EĞİTİM ALDIĞINA DAİR BELGESİ BULUNMAK,

*BUHAR MAKİNESİ, ÜTÜ, PRES, LEKE MAKİNESİ VE KURU TEMİZLEME MAKİNESİ KULLANABİLİYOR OLMAK,

*KURU TEMİZLEME BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMASINA ENGEL SAĞLIK PROBLEMİ BULUNMAMAK,

*İSTİHDAM EDİLECEK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN ÜCRET VE DİĞER HAKLARI TESİS GELİRİNDEN KARŞILACAK OLUP, ASGARİ ÜCRET ÖDENECEKTİR.

*BAŞVURU YAPAN ADAYLARDAN SINAV SONUCUNDA İŞE YERLEŞTİRMEYE HAK KAZANACAK ADAYLAR İŞ YERİNDE İLGİLİ MEVZUATINCA UYGULANAN ÜCRET, TAZMİNAT, FAZLA MESAİ, EĞİTİM, GÖREVYERİ VE BENZERİ ÇALIŞMA ŞARTLARI HAKKINDAKİ UYGULAMALARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR.

*YUKARIDA BELİRİTLEN ŞARTLARA UYGUN OLAN ADAYLAR EN GEÇ 22 HAZİRAN 2018CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR İSTENEN BELGELERİ apmem@egm.gov.tr adresine mail yada 0312 4828743 nolu faksa gönderilmesi gerekmektedir. AKSİ TAKDİRDE BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki içerisinde İl Müdürlüklerimizden veya Hizmet Merkezlerimizden yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

*Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

*Taleplere 2016-2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınav (EKPSS) puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir

*Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

*Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

*Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

*Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

* Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

*İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

* Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kuru Temizlemeci

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Farketmez Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS 0

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : DİKMEN CAD. İLKADIM MAH. DİKMEN /
ÇANKAYA
ANKARA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu