Çalışma Yaşamı

Anket Doldurarak Para Kazanma Tuzağına Düşmeyin!

Merhabalar değerli engelli dostları. Şahsım olarak uzun sayılabilecek bir aradan sonra engellilerdostu.com için bir yazı daha kaleme almak istedim. Bu yazıda engelli dostlarımızın da bir umut yöneldikleri, tamamıyla bir aldatmacadan ibaret olan internetten anket doldurarak para kazanma tuzağı, anket doldur para kazan sahtekarlığı hakkında uyarılarda bulunmak istedim.

Bu yazıda internetten para kazanma konusunda araştırma yapan herkesin mutlaka bir şekilde duyduğu anket doldurma işi ile para kazanma konusunu işleyeceğiz. İnternette anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Anket doldurarak para kazanılır mı? İnternet aleminde sıkça duyduğumuz anketle para kazanma, anket yap para kazan, anket yaparak para kazanma gibi sözlerin gerçeklerini anlatmaya çalışacağım.

İnsanların vakitlerini çalmaktan başka bir işe yaramayan anket doldur para kazan sahtekarlığı konusunu masaya yatıracağız! Anket doldurarak para kazanma (!) işinin gerçek yüzünü sizlere anlatmak istiyorum. engellilerdostu.com ailesinin bir parçası olarak engelli dostlarımızı anket doldurma konusunda uyarmak, insanlara yanlış bilgilerin verildiği bu işin gerçek yüzünü en doğru bilgilerle anlatmaya çalışacağım. Henüz başlangıç aşamasında olan engelli dostlarımızı bu konuda uyarmak istiyorum!

Öncelikle bir konuya açıklık getirelim. Anket doldurarak para kazanma derken bunu dışarıda gördüğümüz anketörlük ile karıştırmamak gerekir. Anketörlük yapmakla internetten anket ile para kazanma işi birbiri ile karıştırıldığı için iki konuya açıklık getirelim. Anketörlük yapmak başka online anket doldurma saçmalığı başkadır. Anketörlük gerçek bir iştir. İnternetten anket doldurma işi sahtedir.

anket doldur para kazan yalanı
anket doldur para kazan yalanı

Bu iki konuyu ayırt ettiğinizi varsayarak anket doldurarak para kazanma sahtekarlığının gerçeklerini sizlere aktarmaya başlayalım. İnternetten anket ile para kazanma işine girmeyi düşünüyorsanız veya henüz yeni girmişseniz bu yazıyı baştan sona dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Zira gerçekler hiç de anlatıldığı gibi değil! Bunu bizzat test etmiş biri olarak konuşuyorum. İnternet üzerinde bu tarz işlerin ne şekilde çalıştığını en DOĞRU bilgilerle anlatacağım.

Anketle Para Kazanmak Mümkün Mü?

engellilerdostu.com ailesi olarak en sık karşılaştığımız soruların başında internetten anketle para kazanma olayı nedir? Anket doldurarak para kazanılıyor mu? Nedir bu anket doldur para kazan furyası? Anket doldurma işinden para kazanan var mı? Tarzında sorulan sorulardan oluşuyor. Bu gibi sorulara kısmen evet, doğrudur cevabını verebiliriz. Ama asıl sorulması gereken soru internetten anket doldurarak ne kadar para kazanılır? Olmalıydı. Soruyu bu şekilde soracak olursak bizim cevabımız TAMAMEN VAKİT KAYBI olacaktı!

Anket doldurma işinde sistemin nasıl çalıştığını anketörlük işi ile para kazanmak isimli sayfamızda açıklamıştık. Ülkemizde anket başı fiyatların 2 TL ile 10 TL arasında değiştiğini söylemiştik. Sahada bütün gün ayak üzerinde vatandaş ile bire bir muhatap olarak bir kaç anket doldurtmaya çalışan anketörlere anket şirketleri doldurulan anket başına 2-10 TL arasında ödeme yapıyor.

Bu kadar emeğe cuzi miktarda ödeme yapan anket şirketleri, internetten kahvesini yudumlayarak bir kaç şıkkı tikleyen kullanıcıya 5 $ ile 25 $ arasında para öder mi? Bize göre ödemez! Ödemiyor da! En azından ülkemizdeki kullanıcılara ödemiyor!

Yabancı ülkelerde bu rakamları veren anket şirketleri olabilir. Türkiye şartlarında bir anket için bu kadar yüksek ücret veren bir anket şirketine biz rastlamadık. Reklamlarında gösterildiği gibi “Ev Hanımı Günde 2 Saat Çalışarak 2.000 Dolar Kazandı” gibi ibareler tamamen UYDURMA!

Böyle bir kazanç kapısı varken asgari ücrete 12 saat haftada 6 gün çalışan 5.8 milyon kişi bu işi yapamaz mı? O zaman herkes işi gücü bırakıp evde anket doldurma işine girmez mi?

Anket Doldur Para Kazan İşi Vakit Kaybıdır!

Az çok anket doldurma ile para kazanma konusu hakkındaki düşüncelerimizi kavramışsınızdır. İnternetten para kazanmak gerçek bir iştir. Fakat anket doldurarak, reklam tıklayarak, video izleyerek gibi uğraşlar tamamen boş iş ve vakit kaybıdır! Belki de çok paralar kazanacakken yanlış seçimler yaparak internet ortamında para kazanmanın hayal olduğunu düşünebilirsiniz.

“engellilerdostu.com ailesi olarak evden ve internet üzerinden para kazanma yollarını ve KAZANAMAMA yollarını siz değerli engelli dostlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Gerçek para kazandıran yöntemlerin nasıl yapıldıklarını dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalışacağız. Sahte yöntemler hakkında uyarılarımızı yapmayı sürdüreceğiz.”

Ayrıca anket doldurma karşılığında ek kazanç vaat eden sitelerinin çoğu para yerine hediye çeki veriyor. Topladığınız puanlar minimum çekme limitine yaklaşınca anketler bir anda duruyor! Bir türlü limite ulaşamaz oluyorsunuz! Ne tuhaf değil mi (!) Puanları toplamak için harcadığınız vakti başka bir uğraş için harcarsanız en kötü ihtimalle anket doldurma işinden daha çok para kazanabilirsiniz.

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak para kazanma

Anket İle Para Kazanma Listesi Satanlardan Uzak Durun!

Bu konularda daha önce araştırmalar yaptıysanız bir çok yerde mutlaka rastlamışsınızdır. Listeler halinde anket doldurma siteleri sıralanır. Güvenilir anket siteleri diye başlık atılır. Anket doldurup para kazanacağınız en iyi siteler diye anket siteleri tanıtılır. Oysa işin gerçek yüzü başkadır. İnternette güvenilir anket doldurma siteleri diye liste yapan site sahibi bu işten para kazanır. Bu tür kişiler zaten kendileri anket doldurmaz! Sattıkları bu ürünlerden para kazanır.

Sadece anket doldurma işine ilgi duyan ziyaretçileri sitelerine çeker, sattıkları ürün üzerinden komisyon alırlar. Bu şekilde kazanırlar. Anket doldur para kazan sözünün perde arkası ne değişik değil mi?

Türkçe Anket Siteleri Diye Satılan E-Kitaplar ve Gerçekler!

Ülkemizdeki yaşam şartlarının zorluğu birçok kişiyi ek gelir arayışına itiyor. İşsiz kesimler ise denize düşen yılana sarılır misali para kazanma umuduyla her yolu denemeye çalışıyor. Özellikle ülkemizin kanayan yaralarından birisi olan engelli bireyler için para kazanma çabası daha da zorlaşıyor. Kimisi bölgesinde saatlerce çalışıyor. Kimisi evde boş vakitlerini değerlendirmek için aile ekonomisine üç beş kuruş katkı sağlamanın yollarını arıyor. Kimi haftalarca ailesinden uzakta ekmek parasını yollarda arıyor.

İnternetten, ev ortamının rahatlığında para kazanmak kulağa çok hoş gelir. Anket doldurma işinden para kazanmak da oldukça güzel görünüyor. Ev ortamında stressiz para kazanma fikri herkese çok cazip gelse de kötü niyetli kişiler için bulunmaz fırsat niteliğindedir.

Hayal satmak kadar kolay bir kazanç sistemi yoktur!

Güzel süslemelerle, aslı astarı olmayan vaatlerle üç beş kuruş peşine düşen insanları kandırmak kötü niyetli kişiler için çocuk oyuncağıdır. Maalesef arayış içinde olan bir çok kişi bu tuzaklara düşebiliyor. En iyi anket sitesi, Türkçe para kazandıran anket siteleri, E-Kitapları gibi setler internet ortamında 49 TL den satılıyor! Olmayan bir şeyi varmış gibi gösterip, üstüne üstelik 49 TL gibi günümüz şartlarında iyi sayılan bir fiyata pazarlıyorlar.

Eğer Türkçe yayın yapan anket doldurma siteleri varsa bu siteler kendi reklamlarını yapmaz mı? Neden ücret ödeyerek bu sitelere ulaşılabiliyor? Bırakın ücretli almayı, kendilerini duyurmak için reklam bütçesi ayırmazlar mı? Velhasıl, engellilerdostu.com ailesi olarak anketle para kazanma ve anket doldur para kazan konusu üzerine arayışa giren engelli dostlarımıza uyarımız; Bu tarz işlerden uzak durun! Tamamı Yalan, Hepsi Vakit Kaybı!!!

İnternette anket ile para kazanmak tamamı ile hayal kırıklığıdır. Bu tür işlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Gerçek para kazandıran yöntemler varken sahteleri ile vaktinizi boşa harcamayın.

Not: İnternetten para kazanma konuları ile ilgili yazılarımız devam edecek. Gerçek yöntemlerin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağız. Sahte yöntemler konusunda uyarılarda bulunmaya devam edeceğiz.


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı