Spor

Aydın Büyükşehir Başarılarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi 1.Lige yükselmeyi garantiledi.

2016-2017 Sezonunda Liglere katılan ve kurulduğu ilk yılda Şampiyon olarak Bölgesel Ligden 2.Lige Yükselme başarısı gösteren Aydın Büyükşehir Belediyesi başarılarına hız kesmeden devam ediyor.

2017-2018 Sezonunda Yükseldiği 2.Ligde de bitime 3 hafta kala ilk 3 sırada bitirmeyi garantileyen Aydın temsilcisi gelecek sezon 1.Ligde mücadele etmeye hak kazanmış oldu.

Kuruluşundan  bu yana 2 yıl gibi kısa bir zamanda her sene bir üst lige çıkmayı başaran Aydın Büyükşehir Belediyesi kalan maçlarını da kazanıp ligi istediği yerde bitirmek istiyor.

KADRO KALİTESİ BİR ÜST LİGİ GETİRDİ

Bünyesinde genç ve tecrübeli isimleri harmanlayarak güzel bir uyum sağlayan ekibin başarısı tesadüf değil.

Genç yaşlarına rağmen takımlarını bir üst lige çıkaran Uzun rotasyonunun önemli isimleri Sinan Demirtaş ve Emre Temel ,bu yılda takımlarının skor yükünü çekerek yeni bir başarıya imza attılar.

Önemli takımlar ile önemli başarılara imza atan tecrübeli oyun kurucu  Metin Eker ,kısa rotasyonunda tecrübeli isimler Tuna TİKVEŞLİ ve Ozan KÖK;İzmir BŞB formasını yıllarca terleten İbrahim Yıldızcan,Uzun rotasyonunda Erdal Tataş başarı da imzaları olan isimler.

Büyükşehir Belediyesinin desteğini alan Aydın ekibi Ümit ULU antrenörlüğünde yeni başarılara imza atmaya devam edecek görünümde.

Aydın BŞB takımına 1.Ligde başarılar diliyoruz.

 

 

Kaynak: engelsizbasket.com


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu