Sosyal Hak ve Yardımlar

Bahçeli’nin ‘Emekliye Seyyanen Zam’ Çağrısına AK Parti’den Yanıt! İşte Detaylar…

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Emekli Maaşları İçin Yaptığı Çağrıya AK Parti'den Yanıt Geldi! Güler, Bahçeli'nin Çağrısına İlişkin Görüşlerini Paylaştı. MHP Lideri Bahçeli'nin Emeklilere Yönelik Zam Çağrısı Yaptı

Bahçeli'nin 'Emekliye Seyyanen Zam' Çağrısına AK Parti'den Yanıt! İşte Detaylar...
Bahçeli’nin ‘Emekliye Seyyanen Zam’ Çağrısına AK Parti’den Yanıt! İşte Detaylar…

Emekliye Seyyanen Zam: MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Emekli Maaşları İçin Yaptığı Çağrıya AK Parti’den Yanıt Geldi! Güler, Bahçeli’nin Çağrısına İlişkin Görüşlerini Paylaştı. MHP Lideri Bahçeli’nin Emeklilere Yönelik Zam Çağrısı Yaptı

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Habertürk TV’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin TBMM grup toplantısında gündeme getirdiği ‘emekliye seyyanen’ zam talebine yanıt verdi.

Güler, Bahçeli’nin Çağrısına İlişkin Görüşlerini Paylaştı

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

“Mümkündür, bu bağlamda çalışanlarımızın özellikle enflasyona ezdirilmemesi ve özlük haklarının artırılması noktasında çabamız olacaktır. Ancak bütçe imkanlarının dengelemesi gerektiğini biliyoruz. Belirli alanlarda tasarruf yaparak farklı kalemler oluşturarak fazladan verilmesini arzu ederiz. Çok ciddi bir çaba sarf edildi. Bunların ekonomik büyüklüğü ve bütçeye getireceği yük ile birlikte…”

ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Bahçeli’nin Emeklilere Yönelik Zam Çağrısı

MHP lideri Bahçeli, emekliler için yaptığı açıklamada,

Emeklilerimize verilen yüzde 25’lik maaş artışı, bizce yeterli değildir. Açık ve samimi teklifimiz, memur maaşlarına planlanan 8 bin 77 liralık seyyanen artışın, kök ücretlere ve emekli maaşlarına aynen yansıtılmasıdır.”

şeklinde konuştu.

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM –- TİKTOK

Oy Ver post
İlginizi Çekebilir  Kızılay Yardımları Nelerdir?

makale içeriği alt bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu