Başkan Doğan, “Engelliler Her Zaman Önceliğimiz Oldu”

1 dakikada okuyabilirsiniz


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, engelli sivil toplum kuruşları başkanları ve özel eğitim rehabilitasyon yetkilileri ile bir araya geldi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, engelli sivil toplum kuruşları başkanları ve özel eğitim rehabilitasyon yetkilileri ile bir araya geldi.

Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği (KOÇDER),HÜR-GÖR, Toplumsal Engelli Hakları ve Erişebilirlik Denetleme Derneği (TEHED), İzmit Belediyesi Kent Konseyi Engeli Meclisi, İzmit Bizim Bahçe Şizofreni Derneği, Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Mavi Hilal Spor Kulübü, El Ele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenidoğan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Nar Bahçesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 6 Nokta Körler Derneği başkan ve yöneticilerinin katıldığı buluşmada engeliler haftası etkinliklerinin planlaması ve engelli çalışmalarıyla ilgili projeler konuşuldu.

Özel, devlet ayrımı yapmaksızın engellilere yönelik faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşların yanında olduklarını belirten Doğan “İzmit’te engellilere yönelik çok güzel çalışmaların olduğunu biliyorum. İzmit Belediyesi, engelliler her zaman önceliği olmuş, engelli dostu bir belediyedir. Gerek çalışmalarımız, gerekse engelli dostu projelerimizle örnek gösterilen bir belediyeyiz” dedi.

 

Kaynak: Haberler.com


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Hoş
0
Hoş
Beğen Beğen
0
Beğen
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kötü Kötü
0
Kötü
İlginç İlginç
0
İlginç

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF