Sosyal Hak ve Yardımlar

Bayraktar Bursu Nasıl Alınır? Bayraktar Öğrenci Bursu Başvurusu

Bayraktar Bursu Nasıl Alınır? Bayraktar Öğrenci Bursu Başvurusu! Özdemir Bayraktar Bursu Kaç TL! T3 Vakfı Burs Kaç TL

Bayraktar Bursu Nasıl Alınır?

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sınırları içerisinde eğitim ve öğretim hayatına devam eden öğrencilere, dernek ya da vakıflardan bazı maddi destek sağlanır. Bu maddi destek programlarını kendi bünyesinde sürdüren vakıflardan birisi de Türkiye Teknoloji Takımı vakfıdır. Belirtiğimiz bu vakıf 2016 senesinde Selçuk Bayraktar tarafından, Türkiye’deki teknolojik gelişmeleri destekleyen öğrencilere maddi yardım oluşturmak amacıyla kurulmuştur. 

Bu vakıf, kendi bünyesinde belirlenen şartları yerine getiren bazı öğrencilere maddi burs imkânı sağlıyor. Bu verilen bursun adı ise Bayraktar bursudur. Böyle bir yardım projesinin varlığını duyan öğrenciler ise bayraktar bursu nasıl alınır sorusuna vakıf tarafından gelen cevabı araştırıyor.

Bu maddi yardım bursunun kimlere verileceği Türkiye Teknoloji Takımı vakfı tarafından açıklandı. Bu yazı dizimizde bu bursun kimlere ve hangi şartlarda sağlanacağının tüm detaylarını öğrenebileceksiniz. Teknoloji takımı vakfının bir diğer kısaltılmış adı ise T3 vakfıdır. 

Bayraktar Bursu Nasıl Alınır? Bayraktar Öğrenci Bursu Başvurusu

Bayraktar Öğrenci Bursu Başvurusu

Bayraktar öğrenci bursu başvurusu yapmak isteyen binlerce öğrenci, bu verilecek olan maddi bursun nereden ve nasıl yapılacağını merak ediyor. Bu bursa sahip olmak isteyen kişiler, öncelikle Türkiye Teknoloji Takımı vakfının kendi resmi sitesine girip site üzerinden başvuru yapmaları istenir. Bu yapılacak başvuru sonrasında, belli ön eleme aşamalarını geçen öğrenciler bu bursun verdiği maddi imkânlardan fayda sağlayabileceklerdir.

Bayraktar bursu son başvuru tarihi bu sene içerisinde 27 Kasım 2022 olarak belirlenmiştir. Bayraktar bursu başvuru sayfası için; https://www.t3kys.com/tr/accounts/login/?next=/tr/ linkine tıklayarak Türkiye Teknoloji Takımı resmi web sitesine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özdemir Bayraktar Bursu Kaç TL

Özdemir bayraktar bursu kaç TL sorusuna verilecek cevap ise, vakıf tarafından şu şekilde belirlenmiştir. Bu maddi burs kapsamında belirlenen ücret 1.600 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Verilecek olan bu ücret tam 1000 öğrenciyi kapsayacak şekilde düzenlenmiştir.

Verilecek olan bu bursun miktarı hiçbir şekilde sizden geri talep edilmez, vakıf kapsamında bu ücret sizlere hibe edilecektir. Bu bursun tüm detaylarını Türkiye Teknoloji Takımı resmi sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

T3 Vakfı Burs Kaç TL

Türkiye Teknoloji Takımı yani T3 vakfı tarafından 1000 öğrenciye verilecek olan T3 Vakfı bursu kaç TL sorusunun cevabını merak ediyorlar. Bu bursun miktarı 1600 Türk Lirası olarak belirlenmiş olup, bu maddi burs yardımına kimlerin de başvuracağı açıklanmıştır. Türkiye Teknoloji Takımı vakfı tarafından verilecek olan bu bursa sahip olmak isteyen kişiler için başvuru şartları ise şu şekilde belirlenmiştir;

  • Deneyap atölyesinin bulunduğu şehirdeki öğrenciler
  • Bu üniversitelerin; mühendis, psikolojik danışmanlık, psikoloji, sosyoloji ve bilgisayar programcılığı ile alakalı bölümlerde okuyan öğrenciler
  • Lisansüstü öğrenimini tamamlamaya çalışan öğrenciler
  • Yukarıda belirttiğimiz bölümlerin lisans öğrencileri
  • Üniversitelerin; hazırlık,1, 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencileri

Bu vakfın bursundan fayda sağlayabileceklerdir.

Güncel haberler için bizi takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR / TİKTOK / İNSTAGRAM / news.google.com..

İlgili Başlıklar;

Sağlık ve sosyal yardım vakfı ne kadar burs veriyor!

Vakıflar ve derneklerin verdiği burslar nelerdir?


makale içeriği alt bilgi

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu