Çalışma YaşamıEKPSS

Çalışma Genel Müdürlüğü 2019 Engelli Memur Taleplerini İstedi

Bildiğiniz üzere Devlet Personel Başkanlığı yayınlanan kanun hükmünde kararname ile birlikte kapatılmıştı. Devlet Personel Başkanlığı’nın faaliyetleri artık Çalışma Genel Müdürlüğü tarafından yürütülüyor. Bu gelişme acaba bir şeyleri değiştirecek mi değiştirmeyecek mi türünden bekleyişlere sebep olmuştu.

Cevapları en çok merak edilen soruların başında engellileri ilgilendiren konularla ilgiliydi. 2019 yılı engelli memur talepleri ne olacak? 2019 engelli memur alım ilanları ne zaman açıklanacak? 2019 yılında kamuya ne kadar engelli memur alınacak?

2019 engelli memur alımları konusunda merakları bir nebze daha yükselten bir gelişme yaşandı. 17 Eylül 2019 tarihli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk imzalı “Engelli İstihdamı” konu başlıklı resmi yazıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Engelli memur alım ilanlarını merakla bekleyen engellileri heyecanlandıran bu gelişmenin takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz. Gelişmelerden haberdar olmak için engelliler dostu ailesine katılmayı ihmal etmeyin.

2019 Engelli Memur Talepleri

2019 yılı engelli memur talepleri
2019 yılı engelli memur talepleri
engelli istihdamı talepleri 2019
engelli istihdamı talepleri 2019

makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu