FırsatGüncelSosyal Hak ve Yardımlar

Digiturk Engelli Kampanyası ve Tarifeleri Hakkında Bilgi ve Başvuru

Engelli, yaralanma ya da fiziksel veya zihinsel bir rahatsızlık nedeniyle bazı hareketleri, duyuları veya işlevleri kısıtlanan kişi olarak tanımlanabileceği gibi Engellilik, doğuştan gelebilir veya sonradan geçirilen hastalıklar veya kazalar sonucu ortaya çıkabilir. Engelliler; vücudun duyusal, işlevsel, zihinsel ve ruhsal farklılıkları öne sürülerek; toplumsal veya yönetimsel tutum ve tercihler sonucu, yaşamın birçok alanında kısıtlama ve engellerle karşılaşabilirler.

Tüm engellemelerin önüne geçmek amacıyla pozitif ayrımcılığa ciddi düzeyde önem verilerek Anayasa, Kanun ve Yönetmelikler ile yasal çerçevede hakları bulunmaktadır. Gerek Devlet gerekse Özel sektörlerin bu anlamda engelli ve yakınlarına yönelik indirimleri, özel tarifleri ve kampanyaları bulunmaktadır.

Bu içeriğimizde bunlardan en önemlisi olan engellilere yönelik Digitürk tarifelerinden bahsedeceğiz. İşte tüm detaylar….

 

Digitürk Engelli Kampanyaları: Engelli vatandaşlara, gazilere, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine Digiturk Paketleri %50 İndirimli işte size engellilere yönelik digitürk kampanyaları ve tarifeleri

 

Paket ve ServislerAylık Fiyat (Liste Fiyatı)Engelsiz Kampanyası Dahilindeki %50 İndirimli Fiyat
Evin Yıldızı Paketi29 TL/Ay19 TL/Ay
Ailenin Yıldızı Paketi45 TL/Ay22,50 TL/Ay
Avrupanın Yıldızı Paketi89 TL/Ay39 TL/Ay
Filmin Yıldızı Paketi72 TL/Ay36 TL/Ay
Taraftar Paketleri
(BJK-FB-GS- -TS)
140 TL/Ay70 TL/Ay
Sporun Yıldızı Paketi170 TL/Ay85 TL/Ay
Yıldız Dolu Paketi210 TL/Ay105 TL/Ay
Dizi Paketi12 TL/Ay6 TL/Ay
Avantaj Paketi14 TL/Ay7 TL/Ay
Digiturk Plus18 TL/Ay9 TL/Ay
4K Digiturk Plus20 TL/Ay

 

Bir Engelli Olarak Nasıl Başvuru Yapabilirim? 

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki sadece engelli vatandaşlar değil tüm herkes Digitürk resmi internet sitesinden abonelik başvurusunda bulunabilirler. Ama biz size kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. Hatta bu içeriği okurken abonelik başvurusunda dahi bulunabileceksiniz. Nasıl olacak diye merak etmeyin sadece yazıyı okumaya devam edin.  Adım adım anlatacağız.

Engellilerin Digitürk Engelsiz Kampanyasına abonelik başvuru işlemlerini sırasıyla adım adım anlatma zamanı gelmiştir. Evinizden veya iş yerinizden yani oturduğunuz yerden nasıl başvuruda bulunulur işte size bunu tüm ayrıntılarıyla anlatalım.

Digitürk Engelsiz Kampanyasına abonelik başvurusunu adım adım anlatmaya başlamadan önce çok önemli bir detaydan daha bahsetmenin doğru olacağını düşünmekteyiz. İlk aşama olarak ele alacağımız 1.Adımda ki başvuru formunu, Digitürk abonesi değilseniz yapmanız gerekmektedir. 

Peki, Digitürk abonesiyim. Digitürk Engelsiz tarifesine başvuru nasıl yapacağız dediğinizi duyuyoruz. İşittiğimiz bu merakınızı yazımızın devamında cevaplıyor olacağız. İçeriğimizi okumaya devam edin…

1.Adım: İster Digitürk Abonelik Başvurusu için buraya tıklayın. İsterseniz de aşağıda yer alan formu doldurun. Tercih tamamen sizin. Her ikisi de aynı kapıya çıkacak.

 

2.Adım: Digitürk Abonelik Başvurusu için formu doldurdunuz. Şimdi bekleme zamanı, Korkmayın günlerce beklemeyeceksiniz. En fazla 12 saat içerisinde aranacaksınız. Hatta çoğu zaman 1 veya 2 saat içerisinde arıyorlar.

3.Adım: Artık tüm işlemleriniz yetkili çağrı merkezi tarafından yürütülecek.

 

Digiturk Engelsiz Kampanyasına üye olmanız durumunda beIN Connect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!

 

Digitürk Engelli Kampanyaları ile ilgili diğer detaylar…

Digitürk Kurulum

12 ay taahhüt sözünüze karşılık aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik – 90’lık çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa, hizmet bedeli olarak Digiturk’e ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulum yaptırabilirsiniz.

Detaylar

%50 indirim kampanyasından faydalanmak isteyen üyelerin aşağıdaki belgelerden biriyle durumu belgelemesi gerekmektedir:

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği

– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı

– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu

– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri

– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Not: Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek Braille alfabesi ile hazırlanmış abonelik sözleşmesi temin edebilirsiniz. Sözleşme en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Digiturk Müşteri Hizmetleri numarası: (0212 473 73 73)

 


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı