GüncelOtizm

Emine Erdoğan, Engelli Çocukların Anneleriyle Görüştü!

Emine Erdoğan, Engelli Çocukların Anneleriyle Görüştü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Devlet Konukevinde düzenlenen programda özel gereksinimli çocukların anneleri ile bir araya geldi. Emine Erdoğan, programda önemli açıklamalarda bulnudu.

Emine Erdoğan: “Görme engelli bir çocuğun ihtiyacı ile otizmli bir çocuğun ihtiyacı aynı değil. Bu farklılıkları sadece ‘engellilik’ başlığı altında toplayamayız. Her grup için ince elenip sık dokunmuş ayrı çözümler geliştirmemiz gerekiyor” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un da katıldığı programda anneler, özel çocuklar adına çözüme kavuşturulmasını bekledikleri taleplerini bakanlara iletti.

Emine Erdoğan, Engelli Çocukların Anneleriyle Görüştü, düzenlenen programa katılan üç çocuğundan biri özel gereksinimli olan Özlem Kaymaz ise çocukların rapor süreçleri, kullandıkları özel ilaçlar, sosyal ve akademik gelişimleri gibi birçok konunun toplantıda detaylı ele alındığını, annelerin, deneyimlerini doğrudan yetkililere aktarma imkânını bulduğunu söyledi.

Down sendromlu 6 yaşında evladı olan sanatçı Özkan Uğurlu’nun eşi Nida Uğurlu: “Emine Erdoğan’ın yaklaşımı, bizi dinlemek istemesi beni çok mutlu etti. Kendimi hafiflemiş hissettim.” ifadelerini kullandı.

Emine Erdoğan, Engelli Çocukların Anneleriyle Görüştü

The authors of this trial concluded that almotriptan is similarly effective as compared to sumatriptan in the abortive treatment of moderate or severe migraines. The intent of this paper is to highlight the opportunities and growing interest in realizing the benefits of co-processed APIs, exemplified by a body of academic research and industrial examples. Key Steps of the cis-Platin-DNA Interaction:GÇë Density Functional Theory-Based Molecular Dynamics Simulations https://apotheke-online24.org/sildenafil/. Tolmetin: (Major) Due to the thrombocytopenic effects of clofarabine, an additive risk of bleeding may be seen in patients receiving concomitant NSAIDs.

Miraç DURSUN

( EngellilerDostu.com Ankara İl Temsilcisi ),

bizleri takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR // TİKTOK // İNSTAGRAM // news.google.com’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu