Sosyal Hak ve Yardımlar

Engelli Hibe Başvuruları E-Devlet’ten Yapılacak!

Engelli Hibe Başvuruları; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Engelli Hibe Desteğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk: “65.000 liraya kadar hibe desteği sağlıyoruz. Şimdiye kadar elden teslim edilen proje başvurularını yeni dönemde e-Devlet üzerinden alacağız.” dedi.

Engelli Hibe Desteği başvurularının 2021 yılından itibaren e-devlet üzerinden yapılabileceğini söyleyen Selçuk: “2014 yılından bu yana kendi işini kurmak isteyen engellileri desteklemeye devam ediyoruz.

Engelli Hibe Başvuruları; Bu kapsamda, elden veya posta yoluyla aldığımız Engelli Hibe Desteği başvurularını engelli vatandaşlarımızın evlerinden çıkmadan da başvuru yapabilecekleri e-Devlet platformuna taşıyarak online başvuru yapmalarını sağlıyoruz. Bu sayede daha fazla engellimizin girişimciliğine destek olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

We believe the burden associated with submitting quality measures data will vary depending on the collection type selected by the clinician, group, or third-party. Measure serum digoxin concentrations before initiating quinidine. If you need surgery or medical tests, tell the surgeon or doctor ahead of time if you have taken this medicine within the past few days http://lekarnabezpredpisu.com/. Primary Care Companion J Clin Psychiatry.

Engelli Hibe Başvuruları Başladı

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

Ayrıca konuyla ilgili olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: “Ülkemizin kendi kaynaklarıyla oluşturduğu ve geniş bir hedef kitleye hizmet sunan e-Devlet faaliyetlerine Engelli Hibe Desteği başvurusunu eklemiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle beraber en hassas gruplar içerisinde yer alan engelli vatandaşlarımızın bulundukları yerlerden kolayca başvuru yapmasını sağlamak amacıyla oluşturulan sistem sayesinde engellilerimize bir kolaylık daha sunmuş oluyoruz.

Bugün itibariyle başvuruları almaya başlıyoruz. Hayaller engelsizdir diyoruz. Engelli vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Güncel haberler için bizi takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR // news.google.com/

Oy Ver post

makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu