Engelliler için Turkcell-SuperOnline %25 İndirimli İnternet Abonelik Başvurusu

2 dakikada okuyabilirsiniz


Engelliler için ucuz internet nasıl alınır? Engellilerin internet aboneliğinde ne gibi hakları vardır? Gibi sorularınızın cevabını bu yazımız ve bağlantılı yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.Şimdi Engelliler Turkcell Superonline dan %25 indirimli interneti nasıl alır onu inceleyelim.

Turkcell Superonline internet hizmetini ADSL ve Fiber internet olmak üzere iki ayrı seçenek olarak vermektedir. Bunun yanı sıra ev telefonu ve Turkcell TV+ hizmetleri de veren Turkcell Superonline internet hizmetini, yalın internet olarak da sunmaktadır.

Bilindiği üzere;

(BTK) Bilgi Teknolojileri Kurulu tarafından 18.05.2018 tarihinde Gündem konusu Sosyal Açıdan Desteklenmesi Gereken Kesimlere olan 2018/DK-THD/154 Kararın 1.Maddesi aynen şöyledir.

1) Mobil işletmeciler tarafından; katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, elektronik haberleşme hizmetlerinin sunulması çerçevesinde uygulanan ücretler için KDV matrahı üzerinden; şehitlerin dul ve yetimleri ile engelli ve gaziler için, diğer bireysel abonelere elektronik haberleşme hizmetlerinin sunulması kapsamında tüm tarife/paketler için geçerli olacak şekilde diğer abonelere uygulanan fiyatlar üzerinden kendileri adına kayıtlı, birer (1’er) adet hat ile sınırlı olmak üzere asgari %25 oranında ek indirim uygulanması ve söz konusu indirimli fiyatların, işletmecilerin internet sitelerinde kolayca erişilebilir şekilde ilan edilmesi, denilmektedir. 

Bu kapsamda Turkcell-Superoneline tarifelerinden eviniz veya iş yerinizin altyapısına uygun olarak seçeceğiniz paket üzerinden engelli vatandaşlara %25 indirim sağlanacaktır.

ABONELİK BAŞVURU FORMU

*Turkcell Superonline internet aboneliğine başvurmak ve daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz daha önce yazmış olduğumuz “Engelli Vatandaşlar İçin İndirimli İnternet Superonline-Engel Tanımayanlar Tarifesi” hakkında ki içeriğimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

*Yukarıda yer alan abonelik form ile başvuru sağlayabildiğiniz gibi Turkcell Superonline resmi internet sitesi üzerinden de Başvuru Formu‘nu doldurarak, Turkcell Superonline görevlilerinin seni aramasını bekleyebilirsiniz.

ABONELİK YAPABİLECEĞİNİZ DİĞER FİRMALAR İÇİN TIKLAYINIZ…Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Hoş
2
Hoş
Beğen Beğen
4
Beğen
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
3
Komik
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kötü Kötü
9
Kötü
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba benim superonline internet sözleşmem sona ermisti sonra yeni sözleşme yaptık engelli indiriminden yararlanacaktik yeni sözleşmede ben bunun için engelli raporunu hangi kişiye maile iletecegim yardımcı olabilirmisiniz

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF