Engellilere 1000 TL Bayram İkramiyesi Ödemesi Meclis Gündemine Taşındı! Engelliler 1000 TL Bayram İkramiyesi Alabilecek mi?

1 dakikada okuyabilirsiniz


Engellilere 1000 TL bayram ikramiyesi ödemesi meclis gündemine taşındı! Engelliler 1000 TL bayram ikramiyesi alabilecek mi? Geçtiğimiz günlerde emeklilere 1000 TL’lik bayram ikramiyesi verilmesi kararlaştırılmıştı. Bu kararın ardından engellilere de 1000 TL’lik bir bayram ikramiyesinin verilmesi meclis gündemine getirildi.

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala, devlet tarafından verilen ve verilmesi planlanan destekler ortaya çıkmaya başladı. Bu destekler vatandaşları bir hayli sevindiriyor, en önemli desteklerden bir tanesi de engelliler için sağlanacak. Emeklilere verilecek olan 1000 TL’lik bayram ikramiyesinin, engelli vatandaşlara da verilmesi meclis gündemine geldi. Meclis gündemine gelen bu haber ile birlikte engelli vatandaşların heyecanı arttı.

İsmail Koncuk Engelli Vatandaşlara 1000 TL İkramiye Verilmesini Gündeme Getirdi

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, engelli vatandaşlara verilen destekleri takdir ettiğini ve yeni desteğin daha gündeme gelmesini istedi.

İsmail Koncuk konuşmasında, her yıl emeklilere bayram ikramiyesi olarak verilen 1000 TL’lik desteğin, bu sene engellilere de verilmesini istedi. Koncuk engelli vatandaşların, hayatlarındaki sorunlara destek olmaları gerektiğini vurguladı. Emeklilere verilen bayram ikramiyesinin engelli vatandaşlara da sağlanmasını talep eden Koncuk, bu desteğin engellilere büyük destek sağlayacağını belirtti.

Kaynak: haberport


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Hoş Hoş
3
Hoş
Beğen Beğen
17
Beğen
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Kötü Kötü
1
Kötü
İlginç İlginç
2
İlginç

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF