Çalışma Yaşamı

Engellilere İş Fırsatı, TümHizmetler Kazanç Portalı

Merhabalar değerli engelli dostları, Engellilerin yararına olacağını düşündüğümüz bir başka sayfamız ile daha birlikteyiz. Bu sayfamızda engellilere iş fırsatı ve para kazanma imkanı veren TümHizmetler kazanç portalını sizlere tanıtmak istiyoruz.

Para kazanmak isteyen engellilere yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz. Sitemizi devamlı ziyaret eden ziyaretçilerimiz bilir, engellilerdostu.com ailesi olarak kurulduğumuz günden itibaren engellilerin sorunlarını dile getirmeye çalışıyoruz. Engellileri ve engelli ailelerini ilgilendiren, engellilerin yararına olduğunu düşündüğümüz haberleri yayımlıyoruz.

Bu paylaşımları hiç bir maddi beklentimiz olmadan, sadece engellilere yardımcı olmak adına yapıyoruz. Sitemizde sadece Google Adsense Reklamları ile kazanç sağlamaktayız. Dolayısı ile Tüm Hizmetler platformunu tanıtacağımız bu sayfamızda TümHizmetler’den herhangi bir maddi beklentimiz yoktur.

engellilerdostu.com ailesi olarak bu sayfamız için TümHizmetler Kazanç Portalı’ndan komisyon, reklam bedeli, tanıtım yazısı bedeli vs gibi hiç bir maddi kazancımız olmamıştır. Sadece ekonomik anlamda normal bireylere kıyasla hayata 1-0 yenik başlayan engellilere iş fırsatı olan bu sistemi para kazanmak isteyen engelli bireylere tanıtmak istiyoruz.

Bu sayfamızda vereceğimiz bilgilerle bir engelli vatandaşımıza dahi yararımız dokunsa bu bizim için yeterli. Tek bir kişinin bile yarasına merhem olmaya vesile olsak bu gurur bizim için yeter.

Bu hatırlatmayı yapma gereği duyduk. Çünkü aramıza yeni katılan engelli dostlarının hakkımızda yanlış izlenimlere kapılmasını istemiyoruz. Tüm Hizmetler, “internette 10 dakika çalışma ile aylık 5.000 TL kazan”, “anket doldur para kazan”, “reklam izle para kazan” vs gibi insanlara yanlış bilgiler veren, kolay para kazanma vaat eden bir sistem değildir. Tamamıyla gerçektir.

Konuyu dağıttık. Asıl konumuza dönecek olursak, bu sayfada neler öğreneceğiz? Yazımızın giriş bölümünde biraz bahsetmiştik. Bu yazımızda ister engelli olsun ister normal birey olsun, para kazanmak isteyenlere müthiş bir para kazanma fırsatı olan Tüm Hizmetler sistemini detaylı olarak tanıtmaya çalışacağız.

engellilerdostu.com ailesi olarak biz, engellilere hitap ettiğimiz için engelliler için para kazanma, engellilere iş fırsatı gibi terimleri kullanıyoruz. Yoksa TümHizmetler sistemi ile herkes para kazanabilir.

Tüm Hizmetler nedir? Nasıl kullanılır? TümHizmetler’den nasıl para kazanılır? Sistemin işleyişi ve çalışma mantığı nasıldır? Kimler TümHizmetler’den para kazanabilir? Bu tür sorulara benzer soruların cevaplarını alacağız.

Yazımızın sonuna geldiğimizde engellilere evde iş fırsatı veren, para kazanma imkanı sağlayan Tüm Hizmetler ile ilgili her şeyi öğrenmiş olacağız. Belki de Tüm Hizmetler’den para kazanmaya başlayacaksınız.

engellilere evde çalışma imkanı iş fırsatı
engellilere evde çalışma imkanı iş fırsatı

TümHizmetler Nedir?

Öncelikle nedir bu Tüm Hizmetler dediğimiz şey? Ne işe yarar? Nasıl çalışır? TümHizmetler’den nasıl para kazanılır? Teorik olarak bu konularla ilgili bilgiler alalım. Sistem hakkında detaylı bilgiler alalım. Sistemin çalışma mantığını kavrayalım ki başarıya ulaşma şansımızı arttıralım.

TümHizmetler, www.tumhizmetler.com adresi üzerinden hizmet veren, internet üzerinden satış yapabileceğiniz bir platformdur. Daha doğrusu satış ortaklığı ve bayilik modeli ile çalışan bir sistemdir. Dışarıda gördüğümüz Turkcell, Vodafone, Superonline, trafik sigortası ve kasko yapan dükkanların yaptığı işlerin aynısını bireysel olarak yapabileceğimiz sistemin adıdır.

TümHizmetler, bünyesinde çalıştığı şirketlerin ana bayisi olarak hizmet verir. tumhizmetler.com platformuna üye olan bireylere alt bayilik fırsatı veren, kurumsal şirketlerle çalışan büyük bir firmadır. Sağda solda duyduğumuz saadet zinciri tarzında bir sistem ASLA değildir.

Tüm Hizmetler’in çalışma modeli olan satış ortaklığı ve bayilik sistemi, başlı başına ayrı bir kitap konusu olacak kadar geniş ve detaylı olsa da kısaca özetleyecek olursak,

Bayilik modeli, başkasına ait olan bir ürünün veya hizmetin 3. kişilere satışında aracılık ederek yapılan sisteminin adıdır. Komisyon usulü ile çalışır. %100 yasaldır. Ayrıca internette en çok para kazandıran yöntemlerden birisidir. Yukarıda da dediğimiz gibi dışarıda gördüğümüz dükkanlar da bu şekilde çalışır.

İlerleyen zamanlarda satış ortaklığı ile bayilik modeli konuları ile ilgili daha detaylı bir sayfa hazırlayabiliriz. Fakat şimdilik sistemin çalışma mantığını, işleyişini bu şekilde yapabiliriz.

Engellilere iş fırsatı sunan TümHizmetler platformundan para kazanmak için ihtiyacımız olan tek şey bir bilgisayar ve internet bağlantısıdır. TümHizmetler’den para kazanmak herkesin, her yerden yapabileceği bir iştir. Üye olmak dolayısı ile para kazanmaya başlamak ücretsizdir.

Tüm Hizmetler üzerinden trafik ve kasko sigortasından tutun Digitürk satışına, otobüs ve sinema biletinden tutun tatil paketi satışına, internet bağlantılarından GSM hattı satışına, cep telefonu tamiratından temizlik hizmetinin satışına kadar bir çok alanda satış yapabilirsiniz. Sizin aracılığınız ile yapılan bu satışlardan 1 TL’den 260 TL’ye kadar varan miktarlarda komisyon kazanabilirsiniz.

Tüm Hizmetler’in alt bayilerine verdiği komisyon oranlarını sistem içerisinde görebilirsiniz. Hangi satıştan ne kadar para kazanacağınızı bilirsiniz. Bu konuya da yazımızın devamında değineceğiz. Kazanabileceğimiz miktarları detaylı ele alacağız.

Sistem üzerinden Turkcell, Vodafone, Digitürk, D-Smart, Garanti Bankası gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satışlarına aracılık ederek para kazanabilirsiniz.

Satış işlemlerini kendiniz elle yapabileceğiniz gibi size özel üretilen alt bayilik linkini internette çeşitli platformlarda paylaşarak da satışa aracılık edebilirsiniz.

Sistem tarafından size özel oluşturulan bu link üzerinden tanıtımını yaptığınız firmanın sitesine yönlendirdiğiniz kişi, ilgili sitede alışveriş yaparsa para kazanmış olursunuz.

Bu işleyiş bazılarına karmaşık gelebilir. Ancak yazımızın devamında bu konuya da örneklerle tekrar değineceğiz. Tam anlaşılır şekilde, detaylı olarak ele almaya devam edeceğiz. Sistemin nasıl çalıştığını dilimizin döndüğünce hiç kimsenin kafasında soru işaretleri kalmayacak biçimde anlatmaya çalışacağız.

Tüm Hizmetler Giriş İşlemleri:

Buraya kadar TümHizmetler nedir? Tüm Hizmetler ne demek? Teorik olarak yeterli bilgileri aldık. TümHizmetler’den nasıl para kazanılır? sorusunun cevabını aldığınızı varsayarak pratikte TümHizmetler’i kullanmak, bir başka deyişle para kazanmaya başlamak için ilk adımları atalım.

TümHizmetler’e giriş yapalım…

Tüm Hizmetler’den herkesin yararlanabileceğini, TümHizmetler’in engellilere iş fırsatı olduğunu, engellilerin evde para kazanma yolları arasında yer aldığını söylemiştik.

Tüm Hizmetler sisteminden para kazanmak için atılacak ilk adım platforma üye olmaktır. TümHizmetler’e üye olmak çok kolaydır. E-posta, Facebook, Twitter hesabı açar gibi klasik üyelik işlemleri için gerekli üyelik formunu doldurarak kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Önce www.tumhizmetler.com adresine gidin, sağ üstte yer alan “Üye Olun” sekmesini tıklayın,

tümhizmetler giriş

Tüm Hizmetler’den bireysel olarak yararlanacağımız için karşınıza gelen panelden “Bireysel üyelik” seçeneğini işaretleyerek devam edin,

tüm hizmetler üyelik formu
tüm hizmetler üyelik formu

Gerekli alanları eksiksiz doldurarak “Üye Ol” sekmesine tıklayın. Başvurunuz Tüm Hizmetler tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuz onaylandıktan sonra Tüm Hizmetler giriş bilgileriniz e-posta ile bildirilecektir. Gönderilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

engellilere para kazanma fırsatı – tüm hizmetler kazanç portalı

Tebrikler! Engellilere iş imkanı veren TümHizmetler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Başvurunuz onaylandıktan sonra size gönderilen e-postadaki kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak Tüm Hizmetler portalına giriş yapın.

TümHizmetler Kazanç Portalı‘nın arayüzü oldukça basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Eminiz ki biraz incelediğinizde sistemi çok çabuk kavrayacaksınız.

Tüm Hizmetler’den Ne Kadar Para Kazanabiliriz?

Tüm Hizmetler’den nasıl ve ne kadar kazanabileceğimizi TümHizmetler nedir? Başlığı altında değinmiştik. Şimdi de para kazanma ile ilgili önemli noktalara değinelim,

TümHizmetler üzerinden hangi firmanın ürününün satışından ne kadar kazanacağımızı görebileceğimizi de söylemiştik. Yapacağımız satışlardan alacağımız komisyon oranlarını “tumhizmetler.com » pirim sistemi” sayfasında görebilirsiniz.

TümHizmetler prim sisteminde yer alan örnek tablolarda gördüğünüz gibi her şey şeffaf olarak verilmiş. Satışlardan alacağımız tutarlar net olarak belirtilmiş. Bu konuyu örneklendirelim, anlaşılması daha kolay olsun.

2019-2020 futbol sezonu açıldı. Dolayısı ile Digiturk satışlarında bir hareketlenme var. Tüm Hizmetler sisteminden 3. kişilere Digiturk paketi (herhangi bir paket) satışı yaparak Tüm Hizmetler’in bize satıştan “80 TL” gibi günümüz şartlarında oldukça iyi sayılabilecek miktarda kazanç sağladığını görebiliriz. Toplamda 25 satış barajını aştığımızda her satıştan 95 TL, 50 ve üstü barajını geçtiğimiz taktirde sonraki her satışlardan 115 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz.

Bir başka deyişle çevrenizde tanıdığınız birisine kendiniz Digiturk satışı yapabilirsiniz. Ya da size özel verilen bayilik linkini internette çeşitli platformlarda paylaşarak hiç tanımadığınız birisine bile satış yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Bayilik linkinizi Facebook, Twitter, İnstagram, internet sitelerinin yorum bölümlerinde, Youtube videolarının altına yorum bırakarak, kendi web sitenizde vb gibi yöntemlerle Digiturk’ün resmi sitesine ziyaretçi gönderebilirsiniz. Sizin için özel oluşturulan bayilik linki üzerinden Digiturk’ün sayfasına giden kişi Digiturk’ten herhangi bir paket satın alması durumunda 80 TL kazanabilirsiniz.

Satış işlemlerini nasıl yapacağımızı yazımızın devamında ele alacağız. Bu konunun daha iyi anlaşılması için bir örnek daha verelim.

Çevremizde birçok kişinin otomobili var. Belki sizin de var. Sigorta yaptırmak için gittiğiniz sigorta acentelerinin yaptığı işlemin aynısını Tüm Hizmetler üzerinden kendiniz bir sigortacı gibi yapabilirsiniz. Üstelik bu işlem için yapacağınız işlem tutarının %4’ü kadar para kazanabilirsiniz.

1000 TL’lik bir işlem yapsanız 40 lira para kazanırsınız. Tabii bu sadece trafik sigortası ve kasko için geçerli değil. Aynı zamanda deprem sigortası, sağlık ve seyahat sigortası dahil.

Örnekleri bu şekilde çoğaltmak mümkün. Ama biz aynı şeyleri tekrar tekrar anlatarak sizi sıkmak istemiyoruz. Diğer komisyon oranları zaten tabloda detaylı şekilde verilmiş.

TümHizmetler’den ne kadar para kazanabileceğinizi kavradığınızı varsayarak satış işlemlerinin nasıl yapıldığını da inceleyelim. Yavaş yavaş engellilere iş imkanı olan ve engelliler için para kazanma fırsatı tanıyan TümHizmetler uygulaması incelememizi sonlandıralım.

engellilere iş fırsatı
engellilere iş fırsatı
Satış Nasıl Yapılır?

Hatırlarsanız, TümHizmetler üzerinden satışı elle yapabileceğimiz gibi bayilik linki üzerinden aracılık ederek de yapabileceğimizi daha önce söylemiştik. Bayilik linki üzerinden satış ortaklığı yapmak için biraz çaba sarf etmek gerekir. İnternette bayilik linkinizi sık sık değişik yerlerde paylaşmanız lazımdır.

Fakat elle satış yapmak çok kolaydır. Bunun için kullanıcı ana panelinde yer alan “Müşteri Ekle” sekmesini tıklayarak satış yapacağımız sayfaya giriyoruz.

tümhizmetler para kazanma imkanı
tümhizmetler para kazanma – engellilere iş imkanı

Karşımıza gelen panelden satışını yapacağımız işlemin üzerine tıklıyoruz.

Biz satış yapma konusunu”Turkcell Superonline” satışı yapacağımızı düşünerek örneklendirmek istiyoruz. Bütün satışlarda işlem aynı sayılır.

engelli için evde para kazanma yolları online satış
engelli için evde para kazanma yolları online satış
superonline satış ekranı
superonline satış ekranı
  1. Adımda yapacağımız işlemi seçiyoruz.
  2.  Adımda gerekli yerleri eksiksiz doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarak işlemi sonlandırıyoruz. Hepsi bu kadar!

Ne kadar kolay değil mi? Bizim yapacağımız bu kadar. Bundan sonrası Turkcell Superonline yetkilileri ile müşteri arasında. Turkcell görevlileri muhtemelen aynı gün içerisinde müşteriyi arayacaktır. Gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra eğer girişini yaptığınız kişi onay verir ve Turkcell Superonline hizmeti alırsa biz de 80 TL kazanmış olacağız. Yaptığımız işlemlerin durumunu “Satışlarım” sayfasından takip edebiliriz.

Engellilere İş İmkanı Veren TümHizmetler İle Para Kazanmak Bu Kadar Kolay!

Gördüğünüz gibi Tüm Hizmetler ile para kazanmak çok kolay. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş. Çevrenizde arabası olanlara trafik ve kasko yapabilirsiniz. Üniversite öğrencileri okulda diğer arkadaşlarına memleketlerine gidişlerde otobüs bileti satabilir.

Evine internet bağlatacak tanıdıklarınıza Tüm Hizmetler’deki size ait üye panelinden üzerinden işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Digiturk almak isteyenlere, kablo tv alacaklara, kredi çekmek isteyenlere aracılık ederek 100 tl kazanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak mümkün.

Sistemdeki tablodan diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Merak ettiklerinizi Tüm Hizmetler müşteri hizmetlerine 7/24 sorabilirsiniz. Aynı zamanda sorularınızı yorum olarak da bırakabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar merak ettiklerinizi cevaplamaya çalışacağız.

Engellilere iş imkanı tanıyan TümHizmetler sistemini tanıtmaya çalıştığımız bu sayfamızda umarız aradıklarınızı bulabildiniz. Engellilere evden ve internetten para kazanma fırsatı olan Tüm Hizmetler ile bol kazançlı günler dileriz.

engellilere iş imkanları
engellilere iş imkanları

makale içeriği alt bilgi

2 Yorum

  1. Ben engeli bir vatandaşım tedavim olması gerekiyor kiradayım ilaç param derken zorluk çekiyorum acilen siz deyerli yetkilerden bana bir iş imkani verin şimdiden tek

  2. Ben yüzde 75 engeliyim kırdayım tedavi olmam gerekiyor ilaclaŕimi karşılamıyor aylem de tek bir yaşlı anem var onunla yaşıyorum şimdiden ilginiz icin tesekur ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu