Hakkımızda –

Hakkımızda

engellilerdostu.com Engelliler için Sosyal İçerik Platformu: internet üzerinde engelli ve yakınlarını ilgilendiren bilgilerin ve haberlerin yer aldığı paylaşım sitesi ve içerik tabanlı sosyal ağ olarak yayın hayatına 2017 yılı Kasım ayı itibariyle başlamıştır. Güncel, Çalışma Yaşamı, EKPSSSağlık, Eğitim, Vergi, Başarılı Engelliler, Sosyal Yardım ve İndirimler, +Bilgiler, Teknoloji, Spor ve İş İlanları gibi kategorilerde güncel bilgi ve haber sunmak aynı zamanda engelli ve yakınlarının mevzuatlerdan kaynaklı bilgilere ve güncel haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir Haber ve Sosyal İçerik Platformudur.

engellilerdostu.com’da kullanıcılar engelli haberlerine, mevzuatlardan kaynaklı haklarına ve diğer üyelerinde katkıda bulunduğu tüm içeriklere tek bir yerden ulaşabilecekler.

Siz de engellilerdostu.com’da sürekli takipte kalabilir, içeriklere o an ki duygu ve düşüncelerinize göre tepki verebilirsiniz. Profil oluşturup engellilerdostu.com’a test, anket, resim ve içerik ekleyebilirsiniz. İçerikleri yorumlayabilir,, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Not: engellilerdostu.com Engelliler için Sosyal İçerik Platformu: hiçbir şekilde sendika ve dernek gibi stk’lar ile ilişiği kesinlikle bulunmamakta ve desteklenmemektedir. %85-100 arası görme kaybı bulunan engelli bir kişi tarafından kendisi gibi engelli olanlara öncelikli olarak fayda sağlamak için kurulmuş bir internet sitesidir.

AMACIMIZ

*Engelli haberlerini tek bir yere toplamak,

*Engelli ve yakınlarının mevzuatlardan kaynaklı haklarına kolay ulaşmalarını sağlamak,

*Açık, net, kısa ve öz bir şekilde içerik oluşturarak herkesin anlayabileceği halde yayın yapmak,

*Engelli ve yakınlarının da fikirlerini paylaşmaları için zemin hazırlamak,

*Engelliler ile ilgili yeterli düzeyde farkındalık oluşumunda katkı sağlamak,

*Kamu kuruluşları ile engelli vatandaşlar arasında köprü vazifesi görmek,

YASAL UYARI

engellilerdostu.com haber ve bilgi paylaşımı dışında sosyal içerik platformu özelliği de taşıdığından sitemize yönetici ve editörlerimizin yanı sıra üyelerimiz tarafından da içerik eklenebilmektedir. Bu kapsamda üyeler tarafından oluşturulan içerikleri her ne kadar sitemiz yöneticileri tarafından takip edilse de üyelerin paylaşımlarından ve ziyaretçilerin yorumlarından kaynaklı sorunlardan engellilerdostu.com sorumlu değildir. Üyeler tarafından oluşturulan içeriklerden ve ziyaretçilerin yorumlarından kişilerin kendileri sorumludur.

Sitemizde yayınlanan içerikler, yayın ilkelerimiz kapsamında kaynağı belirtilmiş ise tüm hakları ilgili kaynağa aittir. İzin ve yasal sorumluluğu tamamen ilgili kaynağın sorumluluğundadır. Ancak sitemiz editörleri veya üyeleri tarafından oluşturulan içerikler, engellilerdostu.com’a aittir. İzin alınmadan açık kaynak gösterilerek kullanılması uygundur.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

 engellilerdostu.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiştir. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber, serbest yazı ve diğer tüm içerikler ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler site yöneticilerimiz tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

 

Servis Sağlayıcı

Webruz.com

Web Hosting ve İnternet Hizmetleri

0 (850) 302 2462

([email protected])

Bir format seçin
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF