Hakkımızda

Hakkımızda

engellilerdostu.com Engelliler için Sosyal İçerik Platformu: internet üzerinde engelli ve yakınlarını ilgilendiren bilgilerin ve haberlerin yer aldığı paylaşım sitesi ve içerik tabanlı sosyal ağ olarak yayın hayatına 2017 yılı Kasım ayı itibariyle başlamıştır. Güncel, Çalışma Yaşamı, EKPSSSağlık, Eğitim, Vergi, Başarılı Engelliler, Sosyal Hak ve Yardımlar, Teknoloji, Spor ve Dizi-Film  gibi kategorilerde güncel bilgi ve haber sunmak aynı zamanda engelli ve yakınlarının mevzuatlardan kaynaklı bilgilere ve güncel haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir Haber ve Sosyal İçerik Platformudur.

engellilerdostu.com’da kullanıcılar engelli haberlerine, mevzuatlardan kaynaklı engelli haklarına ve diğer üyelerinde katkıda bulunduğu tüm içeriklere tek bir yerden ulaşabilecekler.

Siz de engellilerdostu.com’da sürekli takipte kalabilir, içeriklere o an ki duygu ve düşüncelerinize göre tepki verebilirsiniz. Profil oluşturup engellilerdostu.com’a test, anket, resim ve içerik ekleyebilirsiniz. İçerikleri yorumlayabilir,, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Not: engellilerdostu.com Engelliler için Sosyal İçerik Platformu: hiçbir şekilde sendika ve dernek gibi stk’lar ile ilişiği kesinlikle bulunmamakta ve desteklenmemektedir.

AMACIMIZ

*Engelli haberlerini tek bir yere toplamak,

*Engelli ve yakınlarının mevzuatlardan kaynaklı haklarına kolay ulaşmalarını sağlamak,

*Açık, net, kısa ve öz bir şekilde içerik oluşturarak herkesin anlayabileceği halde yayın yapmak,

*Engelli ve yakınlarının da fikirlerini paylaşmaları için zemin hazırlamak,

*Engelliler ile ilgili yeterli düzeyde farkındalık oluşumunda katkı sağlamak,

*Kamu kuruluşları ile engelli vatandaşlar arasında köprü vazifesi görmek,

Hukuka Aykırılık Bildirimi

 engellilerdostu.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiştir. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber, serbest yazı ve diğer tüm içerikler ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri engellilerdostu@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler site yöneticilerimiz tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

 

makale içeriği alt bilgi
Başa dön tuşu