Güncel

Halkbank Emekliye Faizsiz Kredi? Halkbank Emekli Kredi İmkanları?

Halkbank Emekli Kredisi? Halkbank Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Emekliye Faizsiz Kredi? Halkbank Emekli Kredi İmkanları?

Emeklilik, yıllarca çalışıp didinen, birikimler yapan, yaşamlarını bir şeyler çabalamak arzusu ile geçiren vatandaşlarımızın yaşlarının kemale ermesi sonucunda, son zamanlarda ve yaşamlarının son dönemlerinde huzur içinde hayata tutunabilmek, mutlu ve dingin bir şekilde idame edebilmek için seçtikleri yollardan biridir. Emeklilik ile iş yükünden kurtulmuş olan vatandaşlarımız, aileleri ile huzurlu yaşamak veya tek başlarına gezmek eğlenmek vb. aktivitelerde bulunmak istemektedirler. Bu vatandaşlarımızın bazıları da bu imkanları sağlayabilecek güçlere sahip değillerdir. 

Her şeyin zamlanması, fiyat artışları, alım gücünün düşmesi gibi sebepler ile yıllarca emek veren vatandaşlarımız bırakın ev almayı, birikim yapmakta dahi güçlük çekmektedirler. Bu sebeptendir ki bankalar aracılığı ile çeşitli kredi imkanlarından yararlanmaktadırlar.

Emeklilerimiz adına bankalar çeşitli faiz oranları ile kredi imkânı sunmuştur. Bu bankalardan biri de Halkbank’tır. Emekli olan vatandaşlarımız, uygun kredi arayışlarına girmişken bir de Halkbank’ın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için aramalar yapmaktadırlar. Peki Halkbank emekli kredisi nasıldır?

Halkbank Emekliye Faizsiz Kredi? Halkbank Emekli Kredi İmkanları?Halkbank Emekli Kredisi?

Yıllarca çalışmış, emek vermiş ve belirli bir yaş sonucu işlerini bırakmış emeklilerimizi elbette Halkbank’ta düşünmüştür. Halkbank kendi bünyesinde Mutlu Emekli kampanyası adı altında emeklilerimize düşük faiz oranlı krediler tanımıştır. Bu krediler İhtiyaç Kredisi olarak sunulmaktadır. Halkbank bünyesinde olan emeklilerimiz, mutlu emekli fırsatlarından yararlanabilme şansına sahiptirler. Peki bu kampanya kapsamında faiz oranları nasıl?

Halkbank Emekli Kredisi Faiz Oranları?

 • 25.000 lira kredi için;
  • 36 ay vade imkânı
  • 1,55 oranında faiz
  • 137,5 TL tahsisat ücreti
  • Aylık 971 TL taksit tutarı
 • 100.000 lira kredi için;
  • 24 ay vade imkânı
  • 1,69 oranında faiz
  • 559 TL tahsisat ücreti
  • Aylık 5.354,73 TL taksit tutarı
İlginizi Çekebilir  2020-2021 KYK Burs ve Kredi Başvuruları Başladı

Halkbank emekli kredisi dahilinde verilebilecek en yüksek ihtiyaç kredisi 100.000 Türk lirasıdır. Bu kampanya kapsamında verilen en üst limit sınırı yüz bindir. 

Halkbank Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Emekliye Faizsiz Kredi? Halkbank Emekli Kredi İmkanları?

Halkbank emekli kredilerine başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız, Halkbank mobil bankacılık sistemi üzerinden veya en yakın Halkbank şubelerine giderek başvuru işlemlerinde bulunabilirler. Kendinize yakın Halkbank şubelerini öğrenebilmek için Halkbank’ın https://www.halkbank.com.tr/tr/sube-atm-arama.html sayfasına giderek bulunduğunuz bölge bilgilerini girip incelemeler yapabilirsiniz. 

Benzer içerikler;

PTT faizsiz kredi veriyor mu?

Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi!

Engelli bireylere kredi imkanı!

5/5 - (1 {Oy})

makale içeriği alt bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu