Dizi-FilmSosyal Hak ve YardımlarSosyal Medya

İşitme Engelliler İçin Tv8’de Yıldızlar Gecesi

9 Şubat 2020 Pazar günü Tv8 ekranında izleyicileri buluşan O Ses Türkiye, son 10 yılın sesini aradığı bir programla, Yıldızlar Gecesi ile işitme engellilere destek odlu.

SMS Gelirleri İşitme Engellilere Aktarılacak

Kış döneminin önemli programlarından biri olan O Ses Türkiye, ekran başındaki bizlere konser tadında keyifli anlar yaşatırken, renkli jüri üyelerinin sohbetleri ve neşeli tavırları da içimizi ısıtıyor. Kanalın hem patronu hem de program sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı tarafından toplumun dezavantajlı gruplarına karşı duyarlı davranışlar sergilemektedir.

İşte, 9 Şubat 2020 Pazar günü O Ses Türkiye ekranlarında Yıldızlar Gecesini düzenleyerek işitme engelli miniklere yardım elini uzattı. Son 10 yılın şampiyonunun arandığı o gecenin  tüm SMS gelirleri işitme engelli minklere aktarılacak.

9 sezonu geride bırakan O Ses Türkiye’nin yayınlanan son programında 10 yılın sesi SMS oylamasıyla belirlendi. İşitme Engelli Minikler yararına düzenlenen O Ses Türkiye Yıldızlar Gecesi’nde geçtiğimiz sezonların birincileri ve geçtiğimiz dönemlerin iz bırakanları sahneye çıkarak performanslarını sergiledi.  O Ses Türkiye “10 Yılın Sesi ” gecesinde yapılan oylamadan elde edilen SMS oylaması gelirleri ise işitme engelli miniklerin eğitimleri için bağışlanacak.

Acun Ilıcalı’yı, Tv8’i ve tüm bu konularda emek veren ekibini engellilerdostu.com olarak canı gönülden kutladığımızı belirtmek isteriz.

 

engellilerdostu-Özel İçerik


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu