Güncel

İsmek.org Online Başvuru Kılavuzu

İstanbul İSMEK, yararlı eğitim programları sunan bir kurumdur ve bu eğitimlere katılmak için artık online başvuru imkanı sunmaktadır. İsmek.org üzerinden online başvuru yapma işlemi oldukça basittir ve bu kılavuzda adım adım nasıl başvuru yapılacağını anlatacağız.

İsmek.org: İstanbul İSMEK’e Online Başvuru Yapın

İsmek.org Online Başvuru; İstanbul İSMEK’in eğitimlerinden yararlanmak için ilk adım, İsmek.org web sitesine gitmek ve “Kayıt Ol” butonuna tıklamaktır. Bu buton, ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunur.

İsmek.org Online Başvuru Kılavuzu
İsmek.org Online Başvuru Kılavuzu

Yenilenen Kayıt Ekranıyla Yeni Üyelik Oluşturma İşlemi

Eğitimlere katılmak için yeni bir üyelik oluşturmanız gerekecektir. “Üye Ol” butonuna tıkladıktan sonra, kişisel bilgilerinizi girin ve bir şifre belirleyin. Ardından “Aydınlatma metnini okudum ve anladım” seçeneğini işaretleyin ve “Üye Ol” butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

İsmek.org Online Başvuru, Şifrenizi Unuttuysanız Nasıl Yenileyebilirsiniz?

İsmek.org Online Başvuru, Şifrenizi unutursanız endişelenmeyin. Yeni şifre belirlemek çok kolaydır. “Kayıt Ol” butonuna tıklayın, ardından “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak cep telefon numaranızı girip doğrulama kodunu alın. Yeni şifrenizi belirleyip işlemi tamamlayabilirsiniz.

2022-2023 Eğitim Dönemi İsmek.org Online Başvuru Kayıtları Başlıyor

Yeni eğitim dönemi için kayıtlar 31 Ağustos 2022 tarihinde başlıyor. Kayıtlar yıl boyunca devam edecek ve eğitimlere başlama tarihi 19 Eylül 2022 olarak belirlenmiştir.

Online Kayıt Olma Adımları: İsmek.org Kılavuzu

İsmek.org Online Başvuru, İstanbul İSMEK’e online kayıt olma adımlarını adım adım takip ederek başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Giriş Portalı Kullanımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin giriş portalı üzerinden İSMEK’e nasıl giriş yapılır? Detaylar bu kılavuzda.

İlginizi Çekebilir  2020 Engelli Pasaport İşlemleri ve Fiyatları Ne Kadar?

“İstanbul Senin” Uygulamasıyla Kolay Kayıt İşlemi

İstanbul İSMEK eğitimlerine “İstanbul Senin” akıllı şehir uygulaması üzerinden nasıl kayıt olunur? İnceleyin.

Eğitim Programları ve İmkanları Hakkında Bilgi

İstanbul İSMEK’in sunduğu eğitim programları ve sağladığı olanaklar hakkında detaylı bilgilere bu kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

Enstitü İstanbul İSMEK İle Kendinizi Geliştirin

İstanbul İSMEK ile kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmeye başlamak için adım atın. Nasıl başvuracağınızı buradan öğrenin.

Sıkça Sorulan Sorular ve İletişim Bilgileri

İsmek.org üzerinde karşılaşılabilecek yaygın sorunlar ve iletişim bilgileri. Sorularınızı yanıtlayacak kaynaklara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu kılavuz, İsmek.org üzerinden online başvuru yapmak isteyenlere rehberlik etmek için hazırlanmıştır. İstanbul İSMEK eğitimlerine katılmak için bu adımları takip ederek kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM // TİKTOK

SON DAKİKA HABERLER İÇİN GOOGLEDEN TAKİP EDİN

Oy Ver post

makale içeriği alt bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu