Sosyal Hak ve Yardımlar

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu: İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı İle Eğitime Destek, Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurular ve Detayları,

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı eğitim alanında gerçekleştirdiği sosyal yardım programları ile ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Yeni eğitim-öğretim yılı başlangıcıyla birlikte, Kağıthane Belediyesi’nin “Kırtasiye Yardımı Başvurusu” programı da öğrencilere katkı sağlamayı amaçlıyor.

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu
Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı İle Eğitime Destek

Kağıthane Belediyesi, eğitimin temel bir haktır ve her öğrencinin eşit fırsatlara erişimi sağlanmalıdır ilkesinden hareketle ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik bir dizi yardım programı yürütmektedir. Kırtasiye yardımı da bu kapsamda öne çıkan desteklerden biridir. İhtiyaç sahibi öğrencilere çanta, kalem seti, defter seti, boyalı kalem seti, açacak ve silgiden oluşan eğitim setleri hediye edilerek eğitimlerine katkı sağlanmaktadır.

Kağıthane Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurular ve Detayları

Kağıthane Belediyesi’nin Kırtasiye Yardımı Başvurusu için başvurular www.kagithane.istanbul web adresi üzerinden yapılabilir. Başvuruda bulunmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler, ayrıca bilgi almak için belediyenin 0212 321 4040 numaralı telefonunu arayabilirler.

Kağıthane Belediyesi Başkanı Mevlüt Öztekin’in Açıklamaları

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, ilçedeki eğitim yardımları hakkında şunları söyledi: “Çocuk ve gençlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak kıyafetten ayakkabıya, defter kaleminden tabletine kadar destek oluyoruz.

Üniversite hazırlık, yabancı dil ve kişisel gelişim kursları açtık. Üniversiteye gidecek gençlerimizin sınav ücretlerini karşıladık ve burs yardımları sağladık. İlçemizdeki okulları modernize ettik. Seçim öncesi taahhüt ettiğimiz projelerin çoğunu hayata geçirdik. Bu projelerimiz çocuk ve gençlerin eğitim ve sosyal hayatına katkı sağlayacak hizmetlerden oluşmaktadır.”

Kırtasiye Yardımı Başvurusu İle Üniversite Öğrencilerine Müjde

Üniversite öğrencileri de Kağıthane Belediyesi’nin yardım programlarından faydalanmaktadır. Belediye, öğrencilere 850 TL’lik eğitim yardımı sağlamaktadır. Başvuru yapacak üniversite veya yüksek lisans öğrencilerinin belirli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu yardım, öğrencilerin eğitim masraflarına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

İlginizi Çekebilir  Korona Dönemi Belediye Para Yardımı Ve Erzak Yardımı Başvurusu

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM // TİKTOK

SON DAKİKA HABERLER İÇİN GOOGLEDEN TAKİP EDİN

5/5 - (2 {Oy})

makale içeriği alt bilgi

2 Yorum

  1. Kiradayim zor durumdayım kırtasiye yardımından faydalanmak istiyorum iki kızım okula gidiyor

  2. Kirtasiye yardim istiyorum çocuğum okulla başladı ama ihtiyaç karsiliyamiyorum zor durumdayım küçük cocgum var geçim sıkıntım var lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu