Güncel

Korkunç Olay: Sahilde Çocuk Cesedi Bulundu!

Cesedin Bulunuşu ve Olayın Ortaya Çıkmasının Ardından İncelemeler Başladı. Göçmen Teknesi İhtimali Üzerinde Duruluyor! Olayın Detayları ve Soruşturma...

Korkunç Olay: Sahilde Çocuk Cesedi Bulundu!
Korkunç Olay: Sahilde Çocuk Cesedi Bulundu!

Korkunç Olay: Sahilde Çocuk Cesedi Bulundu! Cesedin Bulunuşu ve Olayın Ortaya Çıkmasının Ardından İncelemeler Başladı. Göçmen Teknesi İhtimali Üzerinde Duruluyor! Olayın Detayları ve Soruşturma…

Sahilde başsız bir çocuk cesedi bulundu. Bebek, Costa Dorada tatil beldesi Roda de Bera’daki bir plajda keşfedildi.

Cesedin Bulunuşu ve Olayın Ortaya Çıkması

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

Bu sabah saat 11.30 sularında bir belediye temizlik görevlisi, plajda cesedin görülmesi üzerine olayın ortaya çıkmasına neden oldu. Polis, hemen alarm durumuna geçirildi.

İncelemeler Başladı

Korkunç olayda çocuğun vücudunun başının eksik olduğu ve ayrıca diğer bazı parçalarının da olmadığı düşünülüyor. Bu vahim olayın, cesedin deniz tarafından sahile vurmasıyla gerçekleşmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Sivil Güvenlik görevlileri, olayı araştırmak için bölgeyi kordon altına aldı.

Göçmen Teknesi İhtimali

Roda de Bera Belediye Başkanı Pere Virgili, yerel basına yaptığı açıklamada, bebeğin Akdeniz’de alabora olan bir göçmen teknesine ait olabileceğini belirtti.

Olayın Detayları ve Soruşturma

Sivil Muhafızlardan biri, “Tarragona eyaletindeki Roda de Bera plajında bir bebek cesedinin bulunduğunu doğrulayabiliyoruz. Alarm bu sabah saat 8.50’de verildi. Konu hala araştırılıyor” dedi.

Ceset, o kadar çürümüş bir halde bulundu ki, başlangıçta bir oyuncak bebek sanıldı ve dolayısıyla ilk başta polise ihbar edilmedi.

Otopsi Süreci

Ölüm nedenini belirlemek için önümüzdeki saatlerde cesedin otopsiye tabi tutulması bekleniyor.

Bu üzücü olayın ardından yetkililer, soruşturmanın derinleştirilerek olayın aydınlatılması için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Kamuoyuna gelişmeler aktarılmaya devam edecek.

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM  /  TİKTOK


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu