EKPSS

ÖSYM, 2018/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı

Makale Konuları

2500 Engelli Memur Alımı-2018/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları Yayınlandı,  EKPSS Sınav Sonucu İle Yapılan Tercih İşlemlerine İlişkin Yerleştirme Sonuçları ÖSYM tarafından Açıklandı…
2018/1 EKPSS/Kura İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ilkokul, ortaokul, ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli memur yerleştirme işlemleri 8 Mart’ta başlamış ve 16 Mart’ta sona ermişti.
Bunun üzerine adaylar büyük bir heyecanla 2018 yılı EKPSS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasını bekliyordu. Bekleyiş sona erdi ve ÖSYM, EKPSS yerleştirme sonuçlarını adayların erişimine açtı.
2500 Engelli Memur Alımı, 2018 /1 EKPSS  Tercih Sonuçlarına aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz…

Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları

Kura ile Yapılan Yerleştirme Sonuçları

 
EKPSS TERCİH SONUÇLARININ ARDINDAN ADAYLARA ÖNEMLİ DETAY!
Adaylar, yerleştirme sonuçlarını ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Kurumlar yerleştirme bilgilerini, elektronik ortamda mevcut erişim şifreleri ile edineceklerdir. Bu amaçla internet erişim şifresi edinmemiş kurumların, ÖSYM Çağrı Merkezinden (444 67 96) erişim şifresi edinmeleri gerekmektedir. Bir kadroya yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildiği kuruma başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini yerleştirildiği kurumdan öğreneceklerdir.
engellilerdostu-Özel İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı