EKPSS

ÖSYM Tarafından 2016-EKPSS Branş Bazında Sıralamalar Güncellendi

ÖSYM Tarafından 2016-EKPSS Branş Bazında Sıralamalar Güncellendi

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’nca da 06.03.2018 tarihli duyuru yayınlandı. Yayımlanan duyuruda 2016 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) branş bazında sıralamaların güncellendiği ifade edildi.

 

DUYURU
(6 Mart 2018)

2016-EKPSS Branş Bazında Sıralamalar Güncellendi

2016 Engelli Kamu Personel Seçme Sınavına (2016-EKPSS) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları güncellenmiş olup adaylar, branş sıralamalarına ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilir.

Branş bazında sıralamalar, adayları bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş; kendileri ile aynı alanda sınava giren diğer adaylar arasında kendi başarı durumlarını değerlendirmelerine imkân veren bir hizmettir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Branş bazında sıralama işlemleri adayların (YÖKSİS ve e-Okul sistemi üzerinden çekilmiş olan) ÖSYM sistemi üzerinde 06.03.2018 tarihi ile aktif olarak bulunan eğitim bilgileri; ve bu tarih itibari ile sistemde aktif eğitimi gözükmeyen adayların ise, başvuru da belirttikleri eğitim bilgileri baz alınarak hazırlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

engellilerdostu-Özel İçerik

 

 


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBaşa dön tuşu
Kapalı
Kapalı