Dizi-Film

Otizmli Bir Doktorun Canlandırıldığı Mucize Doktor Dizisi

Otizm Hastalık Değil Farkındalıktır.

Her Perşembe saat  20.00’de FOX ekranlarında izlenme rekorları kıran Mucize Doktor dizisinin başrolünü Taner Ölmez üstlenmektedir. Taner Ölmez, dizide Ali isminde otizmli ve savant sendromlu bir doktorun hikayesini anlatıyor. Son dönemlerde ekranların izlenebilecek en başarılı dizileri arasında yer alan  bu dizi, her ne kadar engelli ve engelli yakınlarının  dikattini çekmişse de Ülkemizde tüm herkes tarafından izlenerek reyting rekorları kırmaktadır.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” Perşembe 20.00’de FOX’ta. yerini almaktadır.

KÜNYE

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Ayrıca, yeni sezonun reyting rekorunu Mucize Doktor dizisi kırdı. Savant sendromlu otistik bir doktor olan Ali’nin hayat mücadelesine yer veren dizi seyircilerden tam not aldı.

Böylesine güzel bir dizi ile ilgili fragmanlara, dizi özetlerine ve diğer tüm detaylarına FOX TV resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz…

 


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu