Güncel

PTT Faizsiz Emekli Kredisi? PTT Kredi Faiz Oranları?

PTT Emekli Kredisi? PTT Emekli Kredi Başvurusu?

PTT Faizsiz Emekli Kredisi? PTT Kredi Faiz Oranları?

Faizsiz Emekli Kredisi; Emekli vatandaşlarımız, yıllarca yaptıkları, topladıkları maddi manevi birikimler, yorgunluklar ve yıpranmışlıkların ardından arta kalan ömrünü huzur ve refah içerisinde geçirme arzusundadırlar. Fakat artan fiyat artışları, zamlar, alım gücünün düşmesi, ekonomik krizler vb. etmenlerden ötürüdür ki artık ev almak hayalken geçim bile ayrı bir sıkıntılı sürece girmiştir.

Bütün bu yaşananların karşısında, bankalar emeklilerimize ve diğer vatandaşlarımıza da uygun faiz oranlarıyla kredi imkanları tanımaktadır. Peki emekliler için PTT faizsiz kredisi var mı? Emeklilerimiz için PTT kredi faiz oranları ne kadardır? 

PTT Emekli Kredisi?

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

PTT Faizsiz Emekli Kredisi? PTT Kredi Faiz Oranları?

PTT emekliler için belirli ve düşük faiz oranları ile uzun vadelerde çeşitli kredi imkanları tanımaktadır. PTT emekliler için “tüketici kredisi” adı altında düşük oranlı kredi sunmuştur. PTT bankasında hesap açarak veya PTT müşterisi iseniz faizsiz emekli kredisinden yararlanabilirsiniz. Peki PTT emekli kredisi ne kadar ve nasıldır?

PTT, emekliler adına “Kefilsiz  Kolay Emekli Kredisi” kampanyası dahilinde kredi vermektedir. PTT üzerinden Aktifbank hesabınız var ise veya yok ise hesap açarak bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.  Aktifbank Kefilsiz N Kolay Emekli Kredisi’nden faydalanabilmek için şartlar ve kredi oranları;

  • 80 yaşına doldurmamış olanlar faydalanabilecekler.
  • Emekli maaşlarını PTT üzerinden alanlar faydalanabilecek.
  • En alt limit sınırı, 1.250 Türk lirasıdır.
  • En üst limit sınırı, 80.000 Türk lirasıdır.
  • Kredi tahsis ücreti en fazla kredi için 5.000 Türk lirasıdır.
  • 3 ay ile 60 ay arası vade imkânı
  • Vade ile yaş süre toplamı 85’i geçmeyecek şekilde verilecektir.

PTT Faizsiz Emekli Kredisi? PTT Kredi Faiz Oranları?

PTT Emekli Kredi Başvurusu?

PTT Kefilsiz N Kolay Emekli Kredisi imkanından yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız ve diğer bireylerimiz, PTT şubelerine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. PTT emekli kredi başvurusu üzerinden herhangi bir vasi, vekalet vb. imkanlar yoktur.

Kredi almak isteyen bireyin kendisi başvuruyu giderek tamamlaması gerekmektedir. PTT kredi taksitleri, faiz oranları ve ödeme imkanlarını detaylı incelemek isteyen vatandaşlarımız, PTT’nin kendi resmî sitesini ziyaret edebilirler. PTT resmî sitesinden inceleme yapmak isteyen vatandaşlarımız; https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Banka/BankacilikIslemleri.aspx#ptt_ptt_kredi_islemleri sayfasını ziyaret edebilirler. 

Güncel haberler için bizi takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR /// news.google.com

ilgili başlıklar;

Halkbank emekliye faizsiz kredi!

PTT faizsiz kredi veriyor mu?

Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi!


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu