Engelliler Dostu

Türk Telekom Engelli Tarifeleri

Türk Telekom Engelli İndirimi! Türk Telekom İnternet Engelli İndirimi

Türk Telekom Engelli Tarifeleri

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

Engelli tarifeleri sosyal destek kapsamında Türk Telekom tarafından fatura desteği ile alınabilir. Engelli vatandaş en az %40 oranına sahipse bu durumdan yararlanabilir. Ayrıca sadece engelli değil engellinin yakını da fatura indirim desteğinden yararlanabilir. %30 oranında yapılacak sosyal indirim kapsamında Türk Telekom engelli vatandaşlara iletişimde özgürlük tanır. 

Türk Telekom Engelli Tarifeleri
Türk Telekom Engelli Tarifeleri

Engelli kimseler için sağlanan bu tarifeler Türk Telekom tarafından yapılmaktadır. Engelli vatandaşlar indirimden yararlanabilmek için mutlaka başvuru yapmalıdır. Başvuru sadece engelli kişi veya engelli kişi yakını tarafından gerçekleşebilir.

Türk Telekom Engelli İndirimi

Türk Telekom engelli indirimi kapsamında daha uygun tarifeler engelli vatandaşlara sağlanır. Engelli kimselerin uygun fiyatlarla belirlenen tarifelerden yararlanmasına olanak tanıyacak Türk Telekom aradığı şartları şu şekilde sıralar;

  • Engelli kimsenin en az %40 oranında ki güncel engelli raporu
  • Engellinin kendisi ya da aileden bir kişinin yararlanabilmesine olanak tanıyacak indirimli paketlerin seçilmesi
  • Engelli kişinin ya da yakınının kimlik bilgileri
  • Engelli kimsenin gerekli indirimden yararlanmasını beyan edecek dilekçe

Türk Telekom İnternet Engelli İndirimi

Engelli indirimi kapsamında internet ve konuşma paketlerinde %30 indirim uygulanmaktadır. Sosyal destek kapsamında yapılan bu indirimler bir kez başvuru yapılarak abonelik devam ettiği sürece kullanılabilir. Aileden bir kişi ya da engelli kişinin kendisi bu indirimden yararlanabilir.

İndirim boyunca hangi tarife olursa olsun %30 oranında indirim uygulandıktan sonra faturaya yansır. Engelli kimse ya da ailesi ekonomik bir internet ve konuşma paketi imkanını Türk Telekom’da bulur.

Sosyal medya hesaplarımız: İNSTEGRAM –- TİKTOK


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu