Fırsat

Uzman Sertifika Eğitimlerinde %5 Hediye Çeki Avantajı

engellilerdostu.com Engelliler için Sosyal İçerik Platformu olarak; sektör ayrımı yapmadan bütün şirketler ile görüşmeler gerçekleştiriyor ve anlaşmalar yapmaya çalışıyoruz. Derdimiz okurlarımıza ve takipçilerimize alışveriş yapmadan önce kontrol edecekleri bir sayfa oluşturmaya çalışıyoruz. Alışverişlerinizi yapmadan kesinlikle Fırsat kategorimize bakmadan  alışveriş yapmayın. Fırsat kategorisi sayfamız yeni oluşturduğumuz ve zamanla geliştirmeye çalıştığımız ayrıcalıklı bir bölümdür.

Bu bağlamda uzaktan eğitim sektöründe lider firmalardan birisi olan Uzman Sertifikanın siz değerli okurlarınıza sunduğu %5 hediye çekinden bahsetmek isteriz.

Uzman Sertifika ®, üniversiteler ve kurumlar ile protokol/sözleşme kapsamında ortak sertifika programları düzenleyen ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Türk Patent Kurumu tarafından tescilli bir marka ve kuruluştur. Diğer yandan Uzman Sertifika ® internet sitesi olan www.uzmansertifika.com Sanayi ve Ticaret Bakanlığına kayıtlı ve güvenli bir internet sitesidir.
Not: Yukarıda Uzman Sertifika hakkında bilgi veren en son paragfraf  Uzman Sertifika Hakkımızda sayfasından alıntılanmıştır.
Gerek kişisel gelişimiz için gerekse zorunluluktan kaynaklı bir eğitime mi, ihtiyacınız var? Uzman Sertifika çeşitli üniversiteler ile anlaşmalar yaparak uzaktan eğitim yöntemiyle başarılı eğitimler sunmaktadır.
Sitemize özel olarak oluşturulan ve Uzman Sertifika alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %5 hediye çeki ve indirim kuponu YT2019 ‘dur. Siz değerli okurlarımız için yaptığımız bu anlaşma içerisinde hiç bir şekilde şart ve koşul bulunmamaktadır.

İndirim Kazanmak İçin Ne Yapmam Gerek?


Eğitimi seçin,
Siteye Üye Olun,
Hediye Çeki alanına YT2019 kodunu yazın.
Anında %5 İndirim hesabınıza yansısın.


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu