Sosyal Hak ve Yardımlar

Ziraat Bankası Müşterilerine Para Dağıtacak! Kart Sahiplerine 2.250 TL Nakit Hediye Fırsatı

Nasıl Katılabilirsiniz? Ödüller Nasıl Dağıtılacak? Kampanya Tarihleri ve Katılım, Detaylar ve Kurallar

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek büyük bir kampanya ile karşınızda! “Ziraat Bankası Müşteri Ödülleri Kampanyası” ile bankanın kart sahibi olan müşterileri, alışverişlerinden 2.250 TL’ye kadar nakit ödül kazanma fırsatını yakalayacaklar. Bu heyecan verici kampanya, alışveriş tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Ziraat Bankası Müşterilerine Para Dağıtacak! Kart Sahiplerine 2.250 TL Nakit Hediye
Ziraat Bankası Müşterilerine Para Dağıtacak! Kart Sahiplerine 2.250 TL Nakit Hediye

Nasıl Katılabilirsiniz?

Engelliler Dostu İçerik Başlıkları

Kampanyaya katılmak oldukça basit! Sadece Ziraat Bankası’nın Bankkart kredi kartına veya banka kartına sahip olmanız ve Coral Travel işbirliğiyle gerçekleştireceğiniz alışverişlerle kampanyaya katılabilirsiniz.

Ödüller Nasıl Dağıtılacak?

Kampanya kapsamında harcadığınız tutara göre ödüller kazanabilirsiniz. Detaylar şu şekildedir:

  • 12.500 TL ile 17.499 TL arasında yapacağınız alışverişlerde 1.000 TL Bankkart Lira
  • 17.500 TL ile 24.999 TL arasındaki alışverişlerde 1.750 TL Bankkart Lira
  • 25.000 TL ve üzeri alışverişlerde tam 2.250 TL Bankkart Lira ödülü sizleri bekliyor.

Kampanya Tarihleri ve Katılım

Bu muhteşem kampanya 15 Ağustos ile 15 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Katılmak için Bankkart Mobil uygulamasını kullanabileceğiniz gibi www.bankkart.com.tr adresinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, katılım için “CORAL” yazıp 4757’ye SMS göndermek de mümkün.

Detaylar ve Kurallar

Kampanya süresince asıl kart sahipleri, bireysel ve ticari ek kart harcamalarını toplam harcamalara dahil edebilirler. Bankkart POS cihazlarından yapılan harcamalar da kampanya dahilinde kabul edilecek ve kazanılan Bankkart Liralar 21 Eylül 2023 tarihine kadar yüklenecektir. Kullanılmayan Bankkart Liraları 1 Kasım 2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez ödül kazanabilecek ve ödül miktarı en fazla 2.250 TL Bankkart Lira olacaktır. Kampanya kapsamına Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business kartlarıyla gerçekleştirilen işlemler dahildir. Ön provizyon işlemleri, ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya sonrası iptal veya iade edilen işlemler sonucunda Bankkart Liraları geri alınacaktır.

Ziraat Bankası’nın bu büyük hediyeli kampanyası, alışveriş tutkunları ve ödül kazanma isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya süresince Ziraat Bankası müşterileri, alışverişlerini yaparken aynı zamanda büyük ödüller kazanmanın keyfini yaşayacaklar. Nakit ödüllerinizi kaçırmamak ve alışverişlerinizi daha da keyifli hale getirmek için kampanyaya hemen katılabilirsiniz!

ETİKETLER: #KREDİ #BANKA #KREDİLER #DESTEK #SOSYALYARDIMLAR #DEVLETDESTEKLERİ

Güncel haberler için bizi takipte kalın. GOOGLE PLAY UYGULAMA İNDİR /// news.google.com


makale içeriği alt bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu